Jak zmienić stronę startową?

Internet    
ocena

Jak zmienić stronę startową? Wszystko zależy od przeglądarki, a poniżej możecie znaleźć sposoby jak zrobić to w Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome i Safari.

Jak zmienić stronę startową?

photoxpress.pl

Strona startowa to pierwsza strona internetowa wczytywana przez przeglądarkę podczas uruchamiania. Zmiana strony startowej w przeglądarce internetowej jest bardzo prosta i pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdyż umożliwia bezpośredni dostęp do np. najważniejszej i najczęściej używanej strony internetowej już po starcie przeglądarki, bez konieczności ciągłego wpisywania jej adresu.

Internet Explorer

Wejdź w Narzędzia, a następnie w Opcje internetowe i w pierwszej wyświetlonej zakładce o nazwie „Ogólne” znajdź pole „Strona główna”. Wpisz we wskazane miejsce nowy adres strony startowej, a następnie kliknij „Zastosuj” i „Ok”.


Mozilla Firefox

Wejdź w Narzędzia, a następnie w Opcje i w pierwszej wyświetlonej zakładce o nazwie „Ogólne” znajdź pole „Strona główna”. Wpisz we wskazane miejsce nowy adres strony startowej, a następnie kliknij „Ok”.

Opera

Wciśnij kombinację klawiszy Ctrl+F12 i w pierwszej wyświetlonej zakładce o nazwie „Ogólne” znajdź pole „Strona główna”. Wpisz we wskazane miejsce nowy adres strony startowej, a następnie kliknij „Ok”.

Chrome

Kliknij na Ustawienia Google Chrome (ikonka „klucza” obok miejsca, gdzie wpisuje się adres strony), a następnie wybierz „Opcje”. Następnie znajdź pole „Strona początkowa” i wpisz we wskazane miejsce nowy adres strony startowej, a następnie kliknij „Zamknij”.

Safari

Kliknij na Ustawienia Safari (ikonka „kółka zębatego” obok miejsca, gdzie wpisuje się adres strony), a następnie wybierz „Preferencje” i znajdź pole „Strona domowa”. Następnie wpisz we wskazane miejsce nowy adres strony startowej i potwierdź jej zmianę.

Gdzie szukacie wskazówek, jak poradzić sobie z zagadnieniami technicznymi związanymi z komputerem? Podzielcie się swoją opinią.

OCENA
2.78
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =