Jaki katalog stron wybrać?

Internet    
ocena

Jeżeli zastanawiamy się nad wyborem najlepszego katalogu stron, warto przejrzeć dostępne w Internecie rankingi katalogów. Przykładowym rankingiem katalogów jest: http://www.katalogi.kwl.pl/.

Jaki katalog stron wybrać?

photoxpress.com

Ranking ten, nie tylko pozwala na odnalezienie najlepszego, ale również pozwala poznać opinie i komentarze innych użytkowników na temat wybranego katalogu stron.

W tym rankingu na pierwszym miejscu plasuje się katalog: http://www.inbot.pl/. Należy nadmienić, że jest on moderowany, więc mamy pewność, że znajdują się w nim tylko wartościowe treści.

Kolejnym katalogiem jest katalog http://www.katalog.opiseo.pl/. Warto zauważyć, że w tym katalogu każdy nowo dodany odnośnik jest promowany na stronie głównej.

Dobrym wyborem jest również katalog http://www.katalog-websites.eu/, który jest moderowany i często odwiedzany przez roboty. Każdy odnośnik jest oceniany przez moderatora i tylko te najlepsze są promowane na stronie głównej.

Dobrym katalogiem jest http://www.linkwazja.eu. Każdy wpis jest również umieszczany w kanałach RSS. Katalog ten, jest również moderowany.

Korzystacie z katologów stron? Który byście polecili i dlaczego? Dajcie znać.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =