Jak szybko zarobić 1000 zł?

Inwestycje    
ocena

Zarabianie pieniędzy jest możliwe, jak już pod warunkiem, że mamy pieniądze. Tak więc do sposobu zarabiania, jakim jest inwestowanie na giełdzie, lokowanie dużej gotówki na bardzo krótki czas w lokaty czy inne instrumenty finansowe, do dyspozycji mamy kilka innych pomysłów. Nie wszystkie jednak da się zrealizować w krótkim czasie, na inne zaś patrzeć musimy z przymrużeniem oka.

Jak szybko zarobić 1000 zł?

photoxpress.com

W zależności od naszej determinacji, możemy mieć do wyboru konwencjonalne i niekonwencjonalne metody. Pożyczanie pieniędzy na procent czy to za pomocą portali zajmujących się tym profesjonalnie, czy to ogłaszając się prywatnie, będzie jednym z rozwiązań. Musimy jednak działać zgodnie z polskim prawem. Umowy zawierane pomiędzy nami a potencjalnym pożyczkobiorcą, powinny być zawarte notarialnie. Sami możemy również pożyczyć gotówkę na krótki czas, zainwestować ją w czasem ryzykowne, ale przynoszące szybki zysk instrumenty finansowe, oddać z naliczonym procentem, a różnicę potraktować jak zysk. W artykule o szybkim zarabianiu przez Internet poruszony został temat internetowego hazardu. Można go przełożyć również na nasze realia. Wizyta w kasynie w celu zarobkowym, może jednak okazać się całkowitym absurdem. Ostrożność w tej materii musi być na pierwszym miejscu, a chęć szybkiego wzbogacenia się za pomocą ruletki czy pokera, kojarzy się z desperacją i nieodpowiedzialnością. Niemniej jeśli gotówka jest potrzebna, a szczęście dopisuje, jednorazowa wizyta w kasynie może nam ją przynieść.

Pomysł na szybki zarobek tysiąca złotych podsuwają okoliczności. Jeśli jesteśmy klientem sieci telefonii komórkowej i kończy się czas trwania naszej umowy, kuszeni będziemy przez operatora „telefonem za złotówkę”, aby utrzymać abonament. Jeśli nasz obecny aparat nie wymaga zmiany, możemy pokusić się o przedłużenie umowy, zakup telefonu za złotówkę, czy maksymalnie sto złotych i sprzedaż aparatu po jego cenie rynkowej, która jak wiadomo w przypadku nowoczesnych technologii, może przekraczać kwotę tysiąca złotych. Jeśli jesteśmy wystarczająco obrotni, posiadamy działalność gospodarczą kierunkową i mamy informacje o zbliżających się, na przykład podwyżkach VAT na towary, warto zakupić je i korzystać z chwilowego wzrostu popytu, „nakręcanego” informacją o podwyżce ceny. Monitorowanie sytuacji gospodarczej i politycznej, wzrostu cen towarów czy usług, spadku cen akcyzy i innych oraz odpowiednio szybkie reagowanie inwestora na zmiany, przyniesie korzyści finansowe.

Polak potrafi – głosi powiedzenie. Poza konwencjonalnymi sposobami zarobkowania, potrafi odpowiednio wcześnie zakupić bilety za imprezy sportowe czy kulturalne, sprzedając je tuż przed z marżą tysiąca procent. Potrafi sprowadzać zza granicy tak zwane „wystawki”, czyli sprzęty pozostawione najczęściej przez naszych zachodnich sąsiadów na ulicach, sprzedając je w Polsce. Koszty inwestycji polegają jedynie na zakupie benzyny do samochodu dostawczego i wynajęciu magazynu oraz na ewentualnym wystawieniu przedmiotów na aukcjach. Potrafi opatentować technologię i sprzedać ja ze sporym zyskiem korporacji. Mało kto wie na przykład, że pomysłodawcą stosowane w butach sportowych podeszwy z amortyzacją powietrzną, w latach osiemdziesiątych wymyślił właśnie polak. Potrafi zarobić na folklorze, kulturze, na czasem absurdalnych, a w efekcie bardzo dochodowych prostych pomysłach, jak ziemniaki na patyku, czy smakowe nici do wiązania mięsa.

Jedno jest pewne, Polak ze swoją pomysłowością wrodzoną inteligencją, pracowitością i niezaprzeczalnym uporem jeśli tylko chce, to może zrobić wiele.

Uważacie się za osoby obrotne? Jakie jeszcze znacie sposoby na szybki zarobek?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 2 =

Polecamy

Inwestowanie w obligacje

Inwestowanie w obligacje

Karolina Wyszogrodzka

Daytrading - informacje

Daytrading - informacje

Marcin Łabuś

Jak inwestować w nieruchomości?

Jak inwestować w nieruchomości?

Karolina Wyszogrodzka