Jak uruchomić e-mail jednym kliknięciem?

Komputer    
ocena
Chcesz w błyskawiczny sposób uruchamiać pocztę za pomocą jednego przycisku na klawiaturze? Poniżej pokazujemy jak to zrobić.

Jak uruchomić e-mail jednym kliknięciem?

sxc.hu

Aby móc uruchamiać pocztę jednym kliknięciem na klawiaturze, należy najpierw wybrać i zdefiniować odpowiedni klawisz. Najlepiej jest wybrać taki, którego najmniej używamy.

  1. Krok pierwszy W tym celu najpierw wchodzimy do menu Start, następnie 'Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne'.

    Druga opcja to odpowiednio: Start -> Ustawienia -> Panel Sterowania -> Dodaj lub Usuń Programy -> Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne.
  2. Krok drugi Następnie przechodzimy do zakładki 'Niestandardowe' i klikamy podwójną strzałkę z prawej strony, aby rozwinęły się kolejne zakładki.
  3. Krok trzeci Przechodzimy do 'Wybierz domyślny program poczty e-mail', wybierz program, którego będziesz używał i kliknij OK.
  4. Krok czwarty Teraz pobieramy program KeyTweak dostępny pod adresem http://www.darmoweprogramy.org/566/KeyTweak.
  5. Krok piąty Po instalacji uruchamiamy program, zaś na ekranie powinna pojawić się klawiatura. Wybieramy przycisk, który uruchamiać będzie naszą pocztę klikając w niego.
  6. Krok szósty Przechodzimy do zakładki 'Choose New Remapping' i klikamy 'Email'.
  7. Krok siódmy Na koniec wciskamy 'Remap Key', a następnie 'Apply'.

Od tego momentu w trakcie pracy naszego komputera będziemy mogli sprawdzać pocztę wciskając przycisk, którego zdefiniowaliśmy.

Czy mieliście jakiś problem z uruchomieniem poczty jednym klawiszem? Czekamy na Wasze opinie.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 4 =