Wyświetlanie ikon na pulpicie - jak przyspieszyć?

Komputer    
ocena

Aby przyspieszyć wyświetlanie ikon na pulpicie, warto rozważyć zainstalowanie bardzo dobrego programu o nazwie TuneUp Utilities 2011.

Wyświetlanie ikon na pulpicie - jak przyspieszyć?

photoxpress.com

Program ten poza tym, że przyspieszy ładowanie ikon, dzięki zredukowaniu czasu ładowania się całego systemu, to również oczyści i naprawi nasz rejestr, zrobi defragmentację dysku, zoptymalizuje ustawienia przeglądarki i dokona wielu innych pożytecznych aktualizacji.

Program niestety nie jest darmowy, ale możemy ściągnąć trzydziestodniową wersję próbną. Komputer zoptymalizowany w wersji próbnej będzie działał dużo lepiej przez dłuższy czas.

Aby uruchomić program, należy pobrać go ze strony: http://www.tuneup.pl/products/tuneup-utilities/features/optimize-system/

Następnie zainstalować, program w czasie instalacji będzie pobierał dostępną aktualizację, więc warto mieć uruchomione połączenie z Internetem.

ikony na pulpicie

Po zainstalowaniu programu włączy się okno umożliwiające przeprowadzenie analizy.

ikony na pulpicie

Program rozpocznie dogłębną analizę systemu. Może to potrwać pewien czas. Po jej wykonaniu system dokona konserwacji i ładowanie się ikon oraz całego systemu powinno ulec dużej poprawie.

Macie problem z wolnym ładowaniem się ikon (i całego systemu)? Z czego może on wynikać? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 4 =