Jakie perfumy na jesień?

Kosmetyki    
ocena

Perfumy na jesień są dobrane do osobowości. Słodkie jak lukier, świeżość cytrusów, uwodzicielskie afrodyzjaki czy niecodzienne działające dosłownie jak narkotyk - każdy wybiera swój zapach.

Jakie perfumy na jesień?

sxc.hu

Zapach to coś więcej niż ładna, unoszącą się woń. Perfum musi być dobrany do osobowości. Wyrażać emocje i łączyć się z nimi. Są jak ubrania – jeśli dobierze się zły fasony, każdy od razu zauważy, błędy i mankamenty. Stąd zdecyduj się najpierw, jak ubierasz się na co dzień, jaki tryb życia prowadzisz, a następnie dobierz odpowiedni perfum. Do wyboru są cztery kategorie: zapach słodki, energiczny, oryginalny i powiew świeżości.

Oryginalny zapach, za którym każdy wodzi nosem, to niezwykłe połączenie składników. Taki jest Escentric Molecules 03. Składa się z esencji irysa, herbaty i piwa z imbirem (480 zł/100 ml). Trudno uwierzyć, ale z haszyszu powstaje Nasomatto Black Afgano. Można się nim upajać i osiągnąć błogi stan szczęścia (470 zł/30 ml). Kadzidło i czarna herbata zmieszana jest w Diptyque Eau Duelle (370 zł/100 ml).

Słodka lolitka to kusząca romantyczka. Pachnie cukierkowo, lekko, otulona jest wonią owoców i kwiatów. Jej zapach to Serge Lutens, Un Bois Vanille, połączenie czarnej wanilii i mleka kokosowego (384 zł/50 ml). Bardziej owocowo pachnie Annick Gontal Quel Amour. Przywołuje na myśl zapach lata, wiśnie, jagody, gruszki i róże (395 zł/100 ml). Brzoskwinie wykorzystał do stworzenia nowego perfumu Lavfini. Marry Me jest odpowiedni nie tylko na zaręczyny, ale i na co dzień (245 zł/50 ml).

Powodzenie wśród kobiet mają perfumy afrodyzjaki. Są kuszące, drapieżne i pełne seksapilu. Chòle Love to woń pudru, piżmu, migdałów i bzu (290 zł/50 ml). Jaśmin, irys i nuty drzewne emanują z Guess Seductive (160 zł/50 ml). Jak pachnie grecka nimfa? Mocnym i intensywnym piżmem, ambrą z odrobiną zamszu. Taka jest Calypso od Roberta Piguet’a (375 zł/50 ml).Zmysłowe kadzidełko i lilie połączył YSL w Belle D’Opium (335 zł/50 ml).

Na co dzień można też wybrać świeżość i energię. Takie perfumy tworzone są z ziół, kwiatów, cytrusów i swoją wonią orzeźwią każdego. Podobna jest Acqua di Gioia woda perfumowana od Giorgio Armani. To połączeniem mięty, brązowego cukru i cytryny (270 zł/50 ml). Cytrusowy jest też Lancome od Azur (145 zł/50 ml).

Jakie perfumy preferujecie? Jaki jest Wasz ulubiony zapach?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =