Przyprawy Przyprawy do boczku

Przyprawy do boczku

-

1. Boczek do pieczenia.

Wybierz dość cienki płat, który da się zrolować. Natrzyj go solą, obłóż plasterkami czosnku, posyp obficie majerankiem, słodką papryką, a następnie zroluj, obwiąż białą nitką lub zepnij wykałaczkami i jeszcze z wierzchu natrzyj czosnkiem. Tak doprawione i upieczone mięso będzie aromatyczne i delikatne.

2. Boczek do grillowania.

Boczek do pieczenia powinien być dość gruby. Pokrój go w plastry i przypraw czosnkiem i majerankiem, nie ma lepszych przypraw do tego rodzaju mięsa. Boczek piecz bezpośrednio na ruszcie lub na specjalnych tackach.

A Ty jak przyprawiasz boczek do pieczenia?

Poprzedni artykułPrzyprawy do barszczu białego
Następny artykułPrzyprawy do bigosu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Biryani z kurczaka – przepis

Risotto, pilaw – to popularne na całym świecie potrawy z ryżu. Znacznie mniej znane jest biriani, pochodzące z Afryki Północnej. Opiera się ono na podobnej zasadzie – gotowania ryżu w bulionie, wraz z dodatkami – jednak różni się od swoich krewnych z Turcji czy Włoch konsystencją. Tutaj ryż bowiem, za sprawą płukania, ma mniej lepką i kremową konsystencję, jest bardziej sypki.

Obligacje Skarbowe – podsumowanie 2011 roku

Obligacje Skarbowe należą do najbardziej bezpiecznych instrumentów finansowych na rynku. Zainwestowany kapitał gwarantowany jest przez Skarb Państwa. Oprocentowanie obligacji skarbowych nie jest jednak na najwyższym rynkowym poziomie. Porównując jednak z przeciętnymi lokatami największych polskich banków ich oprocentowanie wygląda korzystniej. Oprocentowanie zakupionych obligacji obowiązuje przez określony czas. Jeśli w danym miesiącu można nabyć obligacje o danej stopie zwrotu, nie oznacza to, że zmieni się oprocentowanie posiadanych obligacji.

Zobacz też

Zasady przyznawania zasiłków z UE

Może zdarzyć się tak, iż osobom, które pracowały za granicą na terenie Unii Europejskiej będą przysługiwały świadczenia socjalne z tego tytułu. Warto wiedzieć jak i kiedy można pobierać m.in. zasiłek dla bezrobotnych czy zasiłek rodzinny.

Aranżacja salonu: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Urządzając salon i wybierając do niego meble, często myślimy także o telewizorze. Nie da się ukryć, że ten sprzęt...

Co zrobić, gdy uszkodzi się matryca do laptopa?

Laptop to dla wielu z nas sprzęt codziennie wykorzystywany do pracy. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że wiele osób...

Może Cię zainteresuje: