Leki na potencje dla pań

Leki    
ocena

Kobiece pożądanie jest niezwykle zmienne i zależne od fazy cyklu miesięcznego, nastroju, a także ogólnych relacji w związku. Czasami, mimo że kobieta chce się kochać ze swoim partnerem, nie uzyskuje odpowiedniego poziomu podniecenia. Wtedy z pomocą może przyjść żeńska wersja Viagry, czyli leku na kobiecą potencję.

Leki na potencje dla pań

sxc.hu

Podniecenie u partnerki może się zwiększyć pod wpływem różnego rodzaju kremów i żeli oferowanych przez sklepy z akcesoriami erotycznymi. Produkty te przeznaczone są do wcierania w okolice narządów płciowych, a ich skład został opracowany w taki sposób, aby zwiększać nawilżenie pochwy i poprawiać ogólne ukrwienie tego obszaru.

Innym typem środków przeznaczonych do zwiększenia kobiecego pożądania są doustne tabletki. Najbardziej znanym medykamentem jest preparat Vamea, będący żeńskim odpowiednikiem Viagry. Aby zauważyć dobroczynny wpływ tego leku na pożycie seksualne, należy go stosować co najmniej przez miesiąc. Działanie Vamei wiąże się z syntezowaniem w organizmie tlenku azotu, którego niedobór powoduje zaburzenia libido.

Co ciekawe, Vamea ma na celu nie tylko podniesienie samej ochoty na seks u kobiet, ale także wpływa na zwiększenie wrażliwości na erotyczne bodźce. Co więcej, kobieta regularnie biorąca ten preparat przeżywa również dłuższe i bardziej intensywne orgazmy. Vamea nie wpływa w żaden sposób na skuteczność stosowanej antykoncepcji, dlatego z powodzeniem można tu wybrać dowolną metodę zapobiegania ciąży.

leki na potencjęFot. sxc.hu

Innym środkiem na kobiecą potencję jest Cefak, który produkuje się na bazie wyciągu z afrykańskiej rośliny – damiany – mającej działać na ośrodkowy układ nerwowy i pobudzać ośrodki odpowiedzialne za libido.

Następną grupą produktów zwiększających kobiece pożądanie są leki przygotowywane z ekstraktów ziołowych, które korzystnie wpływają na ogólne zdrowie kobiety. Mają one za zadanie poprawiać kondycję psychofizyczną, łagodzić napięcie i stres, co przekłada się na pozytywne podejście do seksu. Do tych środków należą: Erotic, Amphosca L’ovarine czy Muramax.

Należy jednak zaznaczyć, że kobieta która planuje stosowanie leków zwiększających potencję, powinna skonsultować się z lekarzem, najlepiej ze swoim ginekologiem. Każdy lek może wywoływać różnego rodzaju skutki uboczne, nawet jeśli jest dostępny bez recepty. Środki takie można stosować bezpiecznie tylko pod warunkiem dobrego stanu zdrowia i braku ogólnych dolegliwości.

Gdzie szukalibyście informacji na temat dolegliwości intymnych? Podzielcie się swoją opinią.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =

Polecamy