Leki   (26 porad)

Najnowsze    |    Losowe    |    Najczęściej komentowane
Leki na depresję - jak działają, czy uzależniają?

Leki na depresję - jak działają, czy uzależniają?

1     1154     Magdalena Paluch

Leki przeciwdepresyjne, zwane też popularnie „antydepresantami”, to inaczej tymoleptyki. Są grupą psychotropowych leków stosowanych w leczeniu zespołu depresyjnego, a także...

Krem, balsam miętowy - jak zrobić? Przepis

Krem, balsam miętowy - jak zrobić? Przepis

Magdalena Solarz

0     943

Czy bańki pomagają?

Czy bańki pomagają?

Karolina Kalicka

0     977

Jak stawiać bańki?

Jak stawiać bańki?

Karolina Kalicka

0     821

Jak stosować leki osłonowe?

Jak stosować leki osłonowe?

0     1479     Katarzyna Kieś-Kokocińska

Najczęściej pojęcie „leki osłonowe” kojarzone jest z probiotykami - preparatami odnawiającymi florę bakteryjną przewodu pokarmowego, których stosowanie zapobiega negatywnym skutkom...

  1 | 2   strona 2 z 2 

Ostatnie dyskusje


Ja na zaparcia stosuje czopki eva/qu. Nie podrażniają jelit i można je stosować w ciąży i w czasie karmienia. Dzialają po 15 min.
~Mara / 2017-01-08 09:49:09

Zdecydowanie luteina antyutleniacz to najlepsze wspomaganie oczu. Biorę Gold Luteinę i nie narzekam już na ból oczu pracując przy komputerze. Zniknęła też suchość oczu i pieczenie przy sztucznym świetle, które owocowało trudnością w zasypianiu, bo po zamknięciu oczu pieczenie stawało się nie do zniesienia.
~Ewa / 2016-03-15 13:02:34

dla mnie podstawa to wziąć leki dla dzieciaków. moje skarby często chorują na proste przeziębienie z gorączką. Na szczęście zawsze biorę dla nich Ibufen. Szybko pomaga na każdą dolegliwość i gorączkę.
~butek / 2015-07-19 20:06:44

Moja koleżanka cierpiała kilka lat na depresję, brała silne leki i się od nich uzależniła. Jak już zaczęła się lepiej czuć i psychiatra zaproponował jej zmniejszenie dawki, musiała to robić stopniowo a i tak źle się czuła . Już pierwszego dnia widziała że jej organizm domaga się tej normalnej dawki. Pożyczałam jej swój rezonator biofotonowy żeby poprawiło się jej samopoczucie ale sam proces odstawienia leków trwał długo i małymi kroczkami zmniejszała dawki. Więc jak widać, leki antydepresyjne uzależniają.
~ / 2012-11-08 14:32:52