Podkład w musie - jak nakładać?

Makijaż    
ocena

Jeśli lubisz naturalny look, a bez podkładu nie możesz się obyć polecamy Ci mus. Zanim jednak go kupisz, dowiedz się jak go nakładać.

Podkład w musie - jak nakładać?

sxc.hu

Ten rodzaj podkładu jest idealny dla wielbicielek naturalnego makijażu. Podkład w formie musu ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu prawie nie czujemy go na skórze, a także daje bardzo naturalny efekt, gdyż nie jest mocno kryjący. Ze względu na konsystencję warto polecić go na lato.

1. Forma musu sprawia, że ten podkład najlepiej rozprowadzać palcami. Gąbka lub pędzel może nałożyć go zbyt grubo i kosmetyk nie będzie mógł wchłonąć się w skórę naszej twarzy. Również niepotrzebnie zużyjemy zbyt dużo kosmetyku, który zostanie na gąbce, a musimy pamiętać, że ze względu na puszystą formę zazwyczaj takiego podkładu w opakowaniu jest mniej niż np. podkładu w kremie.

podkład w musieFot. Barbara Habieda

2. Na palce nabierzmy trochę podkładu i krótkimi pociągnięciami rozprowadźmy go na całej powierzchni naszej twarzy, zaczynając od środkowych partii. Nie przesadzajmy z ilością. I tak nie osiągniemy mocno kryjącego efektu, a łatwo można uzyskać na twarzy skorupę. Mus w kontakcie ze skórą robi się jedwabisty i delikatnie wchłania się w naskórek.


podkład w musie nakładanieFot. Barbara Habieda

Jakie podkłady lubicie najbardziej? Musy, kompakty, sztyfty, może jeszcze inne? Podzielcie się opiniami.

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =