Przedłużanie rzęs - sposoby

Makijaż    
ocena

Długie i gęste rzęsy dodają kobiecemu spojrzeniu uroku oraz głębi. Niestety natura nie bywa łaskawa dla wszystkich pań, ale z pomocą przychodzą innowacje kosmetyczne. Dzięki nim nasze rzęsy mogą zyskać wygląd taki jak u gwiazdy filmowej.

Przedłużanie rzęs - sposoby

freedigitalphotos.net

Metoda trwałego przedłużania rzęs jest dość skomplikowana i pracochłonna w wykonaniu (zabieg trwa dwie godziny) Jednak ostateczny efekt jest naprawdę imponujący i co najważniejsze trwały – nawet do kilku miesięcy Nie musimy rezygnować z żadnej aktywności, na czas ich posiadania, ponieważ nawet  kąpiel w basenie im nie zagrozi.

Zabieg

1. Polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej, liczba waha się od 50 do 100 przyklejonych syntetycznych rzęs. Zabieg przedłużania jest w zupełności bezpieczny, ponieważ stosuje się do niego klej nieszkodliwy dla oka, a nawet hypoalergiczny, wiec nawet panie ze skłonnością do alergii mogą z niego skorzystać.
2. Ich likwidacja jest banalnie prosta i co najważniejsze - bezbolesna. Gdy nasze naturalne rzęsy, z czasem, zaczynają wypadać (co jest naturalne, na ich miejsce odrastają nowe)  – razem z nimi odklejają się samoistnie także te syntetyczne). Jeśli mamy ochotę na kolejny zabieg - można go wtedy powtórzyć.
3. Wybór grubości oraz długości rzęs jest ogromny, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Po zabiegu należy przestrzegać pewnych zasad

- nie korzystać z basenu ani  sauny,
- nie brać gorącej kąpieli (klej może się rozpuścić).
- nie należy również  przez 24 godziny malować się 
- starać nie przecierać dłonią oczu.

Inne sposoby, aby uzyskać efekt „rzęs jak firanki”

1. Jeśli zależy nam na czasie, a szykuje nam się specjalne wyjcie,  możemy przykleić gotowe sztuczne rzęsy. Wystarczy odrobina precyzji w doczepieniu ich u nasady powieki. Są wielorazowego użytku, więc po ich użyciu wystarczy je odkleić i schować w suchym miejscu, aby mogły nam służyć znowu. 

2. Ponieważ sztuczne rzęsy mogą wyglądać imponująca na imprezie to jednak w życiu codziennym poleca się inny sposób ich przedłużenia. Można zdecydować się na zakup gotowych kępek rzęs, które każda kobieta może dokleić samodzielni, w domu.

Znacie inne sposoby na przedłużanie rzęs? Podzielcie się nimi w komentarzach.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =