Makijaż Sztuczne wąsy - jak je przykleić?

Sztuczne wąsy – jak je przykleić?

-

Syntetyczny zarost można nabyć w sklepie ze śmiesznymi gadżetami. Jeżeli nie ma takiego w twojej okolicy możesz zdecydować się na zakup za pośrednictwem internetu.

Jak przykleić cienkie wąsy

Są one trudne do zapuszczenia oraz utrzymania. Więc jeżeli chcesz się przebrać za latynosa lub Zorro warto zaopatrzyć się w nie w sklepie.

Założenie ich jest proste:

– Umyj i osusz staranie górną wargę
– Nałóż cienką warstwę kleju, dołączonego do wąsów, aplikator ma ostrą końcówkę, która umożliwi dokładne nałożenie kleju.
– Nałóż warstwę kleju na twarz, oraz przyłóż na próbę wąsy sprawdzając czy są w dobrej odległości od warg i nosa.
– Patrząc cały czas w lustro, przyciśnij delikatnie wąsy, nałóż kolejną warstwę kleju jeśli jest potrzebna. Cały czas, w trakcie dociskania, kontroluj czy wąsy nie uległy przekrzywieniu.
– Gdy zostały przyklejone, wykonaj parę ruchów wargą, uśmiechnij się lub zrób grymas złości, aby upewnić się czy wąsy leżą dobrze.

Jak przykleić krzaczaste wąsy (idealne, gdy chcesz się przebrać za farmera albo szlachcica)

– Na czystą i osuszoną skórę nad wargą nałóż warstwę kleju proporcjonalną do grubości wąsów.
– Zanim je przykleisz zastanów się – patrząc w lustro – jak będą leżeć idealnie.
– Kiedy podejmiesz decyzję, nałóż klej, a potem zacznij przyklejać wąsy.
– Gdy już je przyczepisz, poruszaj wargami i upewnij się, czy nie będą przeszkadzać ci w jedzeniu lub mówieniu.

Zdejmowanie wąsów

Usunięcie wąsów może przysporzyć kłopotów, trzeba to robić ostrożnie, aby nie wyrządzić sobie krzywdy. Do rozpuszczenia kleju możesz użyć toniku na bazie alkoholu, albo specjalnego preparatu. Płyn zacznij aplikować po jednej stronie wąsów. Odczekaj jak klej puści i wtedy zacznij odrywać wąsy. Musisz wykazać się cierpliwością, gdyż klej zazwyczaj trzyma mocno. Gdy odkleisz wąsy, zetrzyj resztę kleju mleczkiem.

Korzystaliście kiedyś ze sztucznych wąsów? Z jakiej okazji przykleiliście je sobie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Trzeba mieć świadomość, że w pierwszych latach spłaty kredytu banki zarabiają najwięcej, bo przecież odsetki liczone są od całości pożyczonych klientowi pieniędzy. A jeśli klient przy kredycie kupił jeszcze ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie niskiego wkładu albo skredytował prowizję i inne opłaty, to odsetki liczą się od sumy wszystkich tych kwot!

Jak przeprowadzić analizę pracy?

Wydawać się może, że analiza pracy to zbędny element, bo przecież każdy wie, co ma robić i za co odpowiada. Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Analiza pracy to podstawowe działanie mające na celu szczegółowe określenie jakie zadania są wykonywane na danym stanowisku i jakie zasoby trzeba posiadać, by móc wykonywać jest w sposób sprawny i zorganizowany.

Zobacz też

Obudowa wanny – jak wykonać, pomysły

Centralnym elementem wyposażenia łazienki jest zazwyczaj wanna. Wybierać tutaj możemy spośród coraz bardziej popularnych i wracających do łask modeli wolnostojących, jak też tych przeznaczonych do zabudowy. Nawet najzwyklejsza wanna będzie prezentować się ciekawie, jeżeli tylko użyjemy odpowiedniej obudowy. Przekonamy się, że dzięki temu prostemu zabiegowi możemy zmienić wygląd i charakter całej łazienki.

Pokarmy stałe w diecie niemowlęcia. ABC rozszerzania diety

Rozszerzanie diety to niezwykle ważny etap w życiu każdego niemowlęcia. Wprowadzanie pokarmów stałych pozwala bowiem nie tylko poznawać nowe...

Zastosowanie płytek ceramicznych Aparici Carpet

Tytułowy model płytek to bez wątpienia produkt wyjątkowy. To wynik efektownych przetarć stonowanych kolorów i metalizowanych, oryginalnych dodatków. Dzięki...

Może Cię zainteresuje: