Romantyczny weekend we dwoje - pomysły

Mapy    
ocena
Autor

Katarzyna Olchowska

Inne porady tego autora

Dlaczego warto pojechać do Azji?


Żurek w chlebie - przepis

W tym dziale

Nie ma jednej recepty na udany weekend we dwoje. Wszystko zależy od pary, upodobań i wielu innych czynników, których nie da się uchwycić. Zakochani w sobie ludzie będą się świetnie czuć zarówno w namiocie rozbitym w środku lasu jak i w luksusowym apartamencie. Najważniejsze by oboje chcieli tego samego.

Romantyczny weekend we dwoje - pomysły

photoxpress.com

Nici z romantycznego weekendu, jeśli okaże się, że za ukochanym przyjedzie tłum kolegów, a za ukochaną tłum koleżanek. Przygotowując wymarzony romantyczny wypad, pamiętajmy by przede wszystkim zadbać o wzajemne potrzeby. Miejsce na wspólny weekend najlepiej wybrać razem. Może to być na przykład miejsce, które dobrze nam się kojarzy, może będzie to miejsce, gdzie poznaliśmy się albo spędziliśmy już romantyczne chwile. Jeśli chcemy zaskoczyć naszą drugą połowę wybierzmy miejsce, o którym nasz partner często wspominał. Być może będzie to jakieś małe miasteczko, a może schronisko górskie albo kwatera nad morzem. Kiedy dysponujemy większą gotówką możemy wynająć apartament w eksluzywnym hotelu.

Dobrym pomysłem jest także wypad za granicę. Kilka dni w Wenecji czy Paryżu poprawi nastrój każdemu, tym bardziej zakochanym. Jeśli o wyjeździe pomyślimy odpowiednio wcześniej, mamy szansę na kupno tanich biletów i rezerwacje przyzwoitego hotelu w rozsądnej cenie. W maju w wielu europejskich miastach jest jeszcze luźno. Nie będzie problemu ze zwiedzaniem i swobodnym poruszaniem się po mieście.

Możemy też zostać w domu. Na spokojnie, będzie więcej czasu na rozmowy, gotowanie wspólnego posiłku. Możemy wybrać się na spacer do pobliskiego parku, pójść do kina i zjeść dobrą kolacje na mieście. Najważniejsze, by być razem i spędzać czas tak jak oboje lubimy. Pomysłem na spędzenie weekendu jest także spróbowanie czegoś nowego. Możemy wspólnie zapisać się na kurs jazdy konnej albo kurs tenisa. Jeśli nie mamy rowerów kupmy je i przetestujmy podczas wypadu. Możemy także wybrać się na spływ kajakowy.

Nie najlepszym rozwiązaniem jest łączenie romantycznego wypadu z łowieniem ryb czy robieniem zakupów. Dobrze, by podczas weekendu odpoczęli wszyscy. Jeśli nasza partnerka nie lubi godzinami wpatrywać się w tafle wody i oczekiwać drgnięcia wędki, nie serwujmy jej takiej przyjemności. Działa to też w drugą stronę. Jeśli nasz partner nie znosi leżeć godzinami na plaży albo nie ma ochoty spędzić wielu godzin w centrach handlowych, nie zabierajmy go tam. Na takie rozrywki czas znajdzie się zawsze, wspólnego czasu dla obojga zazwyczaj brakuje.

Która opcja najbardziej się Wam podoba? A może macie inne propozycje/ pomysły? Podzielcie się nimi!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 1 =

Top 10 na teczka.pl

Polecamy