Chłopak się nie odzywa

Miłość    
ocena

Relacje damsko-męskie od zawsze stanowią nie lada zagadkę i wyzwanie, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Każda ze stron stosuje sobie tylko znane sztuczki, chwyty i haczyki, na które łapie płeć przeciwną i które stosuje zawsze wtedy, kiedy spotyka na swojej drodze osobę, a którą warto nawiązać bliższą znajomość. Jednak w pewnym momencie, kiedy dwoje ludzi zaczyna się do siebie zbliżać, jedno z nich nagle przestaje się odzywać, dzwonić i pisać. Choć wydawać by się mogło, że sytuacja wygląda na skomplikowaną i trudną tylko wtedy, jeżeli to kobieta milknie, w rzeczywistości znacznie trudniej rozgryźć dlaczego przestaje odzywać się mężczyzna. Motywy kierujące ich działaniem są znacznie bardziej zawiłe, a ich źródeł można doszukiwać się jedynie głęboko w ich psychice.

Chłopak się nie odzywa

sxc.hu

Powodów, dla których mężczyzna nagle urywa kontakt jest bardzo dużo. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, na jakim etapie znajduje się znajomość, czy mężczyzna jest z niej zadowolony i czy zamierza ją kontynuować. Jednak bez względu na sytuację, powodów jego milczenia może być mnóstwo.

Przede wszystkim, musimy wziąć pod uwagę to, że nasz mężczyzna mógł zgubić nasz numer telefonu lub po prostu nie ma pieniędzy na koncie. Innym powodem może być przekonanie o tym, że nie ma potrzeby niepokoić kobiety telefonami, kiedy wszystko jest w porządku.

Niestety bardzo często milczenie mężczyzny, objawiające się brakiem smsów, telefonów i spotkań, oznacza nic innego jak koniec znajomości. Bardzo często w momencie, kiedy związek już dla nich nie istnieje, kobieta jeszcze przez długi czas zastanawia się co się dzieje, czy może miał wypadek lub zwyczajnie doszukuje się i tłumaczy jego milczenie setką innych powodów nadających się na wymówkę.

Innym z powodów, dla których mężczyzna nagle przestaje dzwonić może być zwyczajny nawał pracy lub innych obowiązków. Kiedy mężczyźni są czymś zajęci lub coś pochłania ich bez reszty potrafią zapomnieć o całym świecie, również o kobiecie, z którą aktualnie się spotkają. Nie dzwonią wtedy, nie piszą, zwykle zapominają także o porządnych posiłkach i goleniu. I nie ma w tym dla nich nic dziwnego. Dlatego też jest to jedna z niewielu sytuacji, kiedy kobiecie nie pozostaje nic innego niż zrozumieć ta męską cechę.

Niestety zdarza się również tak, że mężczyźni właśnie poprzez nagłe milczenie i brak znaków życia zaczynają stosować na kobietach swoje gierki i sztuczki. Nie dzwoniąc mężczyzna bardzo często chce sprawdzić, jak bardzo zależy na nim jego kobiecie, kiedy sama się do niego odezwie, jak długo będzie próbować i na jak długo wystarczy jej cierpliwości. Jednak nie tylko. Mężczyzna przestaje dzwonić również wtedy, kiedy chce aby się dowartościować tym, że zakochana w nim kobieta będzie dzwonić i pisać, byle tylko się z nim skontaktować. Jest to bardzo męskie zachowanie świadczące o tym, jak dużą rolę w życiu faceta odgrywa jego ego.

Co robicie w sytuacjach, kiedy chłopak się do Was nie odzywa? Przejmujecie inicjatywę czy czekacie na to jak dalej rozwinie się sytuacja?

OCENA
2.64
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 1 =