Co zrobić, kiedy dziewczyna jest zazdrosna o męski wieczór?

Miłość    
ocena

Większość kobiet ma podobne wyobrażenie męskiego wieczoru: duża ilość alkoholu, sprośne dowcipy i ogólny nadmiar testosteronu. Nie każda dziewczyna przyjmuje zatem z radością wiadomość, że jej chłopak spędzi czas w towarzystwie swoich kumpli. Co powinien zrobić mężczyzna, żeby jego ukochana nie odmawiała mu tej przyjemności?

Co zrobić, kiedy dziewczyna jest zazdrosna o męski wieczór?

sxc.hu

Zaproponuj jej zorganizowanie kobiecego spotkania. Być może dziewczyna łatwiej zaakceptuje męski wieczór, jeśli sama w tym czasie będzie miała okazję do spotkania się z przyjaciółkami. Żadna kobieta nie czuje się przecież komfortowo, jeśli samotnie nudzi się w domu, a jej ukochany w tym czasie świetnie się bawi. Warto zatem wszystko starannie zaplanować i wcześniej uprzedzić dziewczynę, tak aby miała czas zorganizować coś ciekawego dla siebie.

Rozwiej obawy o Twoją wierność. Mężczyzna powinien również upewnić partnerkę, że w towarzystwie kumpli nie zapomni o tym, że jest w związku i nie będzie wdawał się w relacje z przypadkowo poznanymi dziewczynami. Kobiety nawet jeśli nie komunikują wprost swoich obaw o wierność ukochanego, to jednak często jest to jeden z powodów, dla których nie lubią męskich spotkań. Często uważają bowiem, że koledzy mogą mieć zły wpływ na mężczyznę, na przykład namawiać go do większej swobody czy nawet buntu wobec dziewczyny.

Obiecaj, że nie będziesz się zwierzał z waszych problemów. Dziewczyny bardzo nie lubią, kiedy mężczyźni opowiadają o intymnych sprawach swoim kolegom. Dyskrecja to podstawa wzajemnego zaufania. Co więcej, nie chodzi tylko o zdawanie relacji z sypialni, ale także o roztrząsanie innych problemów na męskim forum. Opowiadanie osobom trzecim o tym, co dzieje się w związku, jest nieuczciwe wobec partnera i zawsze stanowi zagrożenie dla wypracowanej bliskości. Chłopak powinien zatem zapewnić swoją ukochaną, że ich tajemnice pozostaną tylko pomiędzy nimi dwojgiem i nawet najbliższy kumpel nie musi się dowiedzieć o przebiegu ich ostatniej kłótni.

Dotrzymuj słowa. Jeśli mężczyzna chce, żeby dziewczyna zaakceptowała jego spotkania z kumplami powinien być zawsze szczery i dotrzymywać danego słowa. Chodzi więc o to, żeby nie wzbudzał w partnerce niepotrzebnych podejrzeń. Jeśli obieca więc, że wróci o określonej porze, powinien to zrobić. Mężczyzna nie może również dopuścić do sytuacji, w której okazałoby się, że mimo iż powiedział, że będzie na przykład na stadionie piłkarskim, przyjaciółka dziewczyny natknie się na niego w nocnym klubie.

Jak Wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? Wyraźcie swoją opinię w komentarzu!

OCENA
3.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =