Co zrobić, żeby chłopak do mnie wrócił?

Miłość    
ocena

Jeżeli rozstałaś się z chłopakiem, ale mimo to ciągle o nim myślisz i pragniesz, żeby wrócił, nie martw się na zapas. Istnieją różne metody, które mogą skłonić Twojego ukochanego do zmiany decyzji. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość i wybrać właściwą strategię. Co zrobić, żeby wrócił?

Co zrobić, żeby chłopak do mnie wrócił?

photoxpress.com

Nie narzucaj się. Mężczyźni lubią być zdobywcami, dlatego nie przepadają za kobietami, które im się narzucają. Oczywiście wcale nie oznacza to, że dziewczyna nie może przejąć inicjatywy, jednak najlepiej jeśli zrobi to w dyskretny sposób, tak aby chłopak miał poczucie, że sam ma wpływ na przebieg sytuacji. Usilne błaganie byłego partnera o to, żeby do Ciebie wrócił, nie ma większego sensu. Lepiej sięgnąć po sprawdzone kobiece sposoby.

Przypominaj mu o sobie. Przede wszystkim zadbaj o to, żeby były chłopak o Tobie nie zapomniał. Możesz więc co jakiś czas dzwonić z pytaniem, co u niego słychać lub zaprosić go na niezobowiązujący spacer. Wszystko to rób oczywiście z miną kobiety, która wcale nie myśli o uwodzeniu, a jedynie chce miło spędzić czas w towarzystwie osoby znającej jej zainteresowania i pasje. Wykorzystaj tu całą wiedzę o Twoim byłym – dowiedz się, kiedy gra jego ulubiona drużyna piłkarska i dokąd chodzi na piwo. Wtedy będziesz mogła aranżować niby-przypadkowe spotkania.

Zrób się na bóstwo. Oczywiście zadbaj o swoją urodę. Zawsze pamiętaj o kobiecych perfumach i dyskretnym makijażu. Możesz także dokonać niewielkich zmian w swoim wyglądzie, na przykład zacząć ubierać się bardziej kusząco lub zmienić kolor włosów. To sprawi, że wydasz się swojemu ukochanemu zupełnie odmieniona i zobaczy Cię w innym świetle.

Zaimponuj mu. Możesz wiele osiągnąć, jeśli zaimponujesz czymś byłemu partnerowi. Może to być na przykład wiedza na temat jego ulubionej dyscypliny sportu albo okazanie mu bezinteresownej pomocy w trudnej sytuacji. Chłopak na pewno doceni też postawę autentycznej przyjaźni wolnej od jakichkolwiek pretensji. Jeżeli wspólną przeszłość będziesz wspominać przy nim z sentymentem, on spojrzy na Ciebie z podziwem i doceni Twoją klasę.

Spraw, żeby był zazdrosny. Kiedy już pokażesz byłemu partnerowi jak piękną, inteligentną i dojrzałą kobietę stracił, możesz spróbować sprowokować u niego odrobinę zazdrości. Zaaranżuj sytuację, w której eks-chłopak zobaczy Cię w towarzystwie innego mężczyzny. Zazdrość działa niesłychanie mobilizująco na męską dumę. Z pewnością skłoni go to do działania i powrót do Ciebie będzie już tylko kwestią czasu.

A jakie Wy macie sposoby na namówienie byłego do powrotu? Podajcie nam je w komentarzu.

OCENA
3.71
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =

Hej , jeśli on cię kocha to wróci. To moje zdanie. Zerwałam z chłopakiem miesiąc temu (niecały) bo zarywa do innej laski , ale teraz wiem ze zalezało mu tylko na mnie, Rozmawiamy ze sobą , jak przyjaciele :) Ale widzę w jego oczachc że chciałby czegoś więcej. nie proponuje narazie żebyśmy razem byli bo to za szybko ale mam nadzieje ze mi da szansę. ♥ 3 majcie za mnie kciuki . Kocham go bardzo ! Walczyć o nas ? Warto ?

~ Sylwia / 2016-05-24 15:51:32
oceń komentarz: (1) (0)