Czy rozmiar biustu ma znaczenie?

Miłość    
ocena

Piersi są powszechnie kojarzone z najważniejszym atrybutem kobiecości. Każda z pań zwraca uwagę na swój biust i dokłada wszelkich starań, żeby był jędrny oraz odpowiednio wyeksponowany, tak by przyciągał spojrzenia płci przeciwnej. Nie bez powodu coraz większym powodzeniem cieszy się chirurgia plastyczna tej części ciała.

Czy rozmiar biustu ma znaczenie?

photoxpress.com

Jedne kobiety pragną bowiem, żeby ich biust był nieco większy, inne zaś przeciwnie – narzekają na zbyt duże piersi, które przeszkadzają im w codziennej aktywności. Co ciekawe, również mężczyźni nie mają jednolitego zdania w niniejszym temacie. Ogólnie, uważa się, że panowie preferują raczej okazały rozmiar piersi, jest to przecież erotyczny bodziec, który pobudza ich krążenie. Nie stanowi to jednak żelaznej reguły.

Niektórzy panowie mają słabość do mniejszych rozmiarów, gdyż często kojarzą je z dziewczęcością i delikatnością wybranki. Podobno o upodobaniach mężczyzn w tej dziedzinie decyduje wzorzec matki, którego następnie poszukują w swoich partnerkach. Jakie jednak znaczenie ma rozmiar kobiecych piersi podczas miłosnego zbliżenia? Tak naprawdę, niewielkie.

Dla mężczyzny sama możliwość patrzenia na biust partnerki, a także dotykania go i pieszczenia stanowi wystarczającą stymulację erotyczną. Wbrew obawom niektórych pań, kochanek podczas seksu naprawdę nie zastanawia się nad rozmiarem piersi partnerki. Bardziej interesuje go wrażliwość kobiecego biustu na pieszczoty, zwłaszcza w okolicach brodawek, które pod wpływem podniecenia widocznie twardnieją, co niesłychanie działa na panów.

Największe znaczenie w łóżku ma nie rozmiar piersi, ale to jaki czyni się z nich użytek. Z pewnością podczas gorącej miłości hiszpańskiej, kiedy kochanek będzie pobudzał ten obszar za pomocą penisa, a także wykonywał pomiędzy piersiami ruchy frykcyjne, nawet nie przyjdzie mu do głowy ocenianie kobiecego wyglądu. Poza tym jeśli kobieta ma naprawdę duże kompleksy związane ze swoim biustem, nie musi w łóżku całkowicie go odsłaniać. Może założyć na przykład seksowną, przezroczystą bieliznę, która mocno pobudzi wyobraźnię partnera.

Warto również pamiętać, że o atrakcyjności piersi nie decyduje tylko ich rozmiar, ale również napięcie skóry i jędrność. O to zaś może zadbać każda kobieta, stosując odpowiednie kosmetyki i uprawiając gimnastykę. Warto dołożyć wszelkich starań, aby partner zawsze postrzegał nas jako atrakcyjną partnerkę. Jednak jednocześnie pamiętajmy, że to nie rozmiar piersi decyduje o tym, że ktoś się w nas zakochuje i również nie rozmiar piersi odpowiada za udany seks. Kobieta, która akceptuje siebie i bez zbędnych kompleksów potrafi się cieszyć łóżkowym spotkaniem, jest dla każdego mężczyzny wymarzoną kochanką.

Gdzie szukalibyście informacji na temat życia seksualnego? Podzielcie się swoją opinią.

OCENA
3.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 2 =