Czym on mnie zdradza? Oznaki niewierności

Miłość    
ocena

Jeśli wierzyć statystykom, kobiety zdradzają rzadziej niż mężczyźni, jednak nie od dziś wiadomo, że statystyka jest tylko jedną częścią medalu, natomiast problem kobiecej niewierności pozostaje jak najbardziej realny, zwłaszcza dla mężczyzn.

Czym on mnie zdradza? Oznaki niewierności

photoxpress.com

Jak zatem rozpoznać, czy partnerka nie łamie zasad lojalności i potajemnie nie spotyka się z innym? Oto skuteczne metody rozpoznawania zdrady.

Nowa fryzura i fitness – podręcznikowy przepis na uwodzenie - Najczęstszym symptomem kobiecej zdrady jest zwiększone przywiązywanie uwagi do własnej atrakcyjności fizycznej. Jeśli na horyzoncie pojawia się jakiś nowy obiekt westchnień, dziewczyna automatycznie zaczyna prowadzić grę w uwodzenie – chce być dla swojego kochanka najpiękniejsza. Dlatego wszelkie radykalne zmiany wyglądu mogą świadczyć o zaangażowaniu się kobiety w relację erotyczną poza stałym związkiem. Podejrzane wydaje się także nagła zmiana zwyczajów, która ma na celu podniesienie atrakcyjności – dieta, fitness, basen czy siłownia. Jeżeli pomysł na takie zajęcia pojawia się zupełnie znienacka, warto się temu przyjrzeć.

"Kochanie, nie dzisiaj" – czyli brak seksu - Ponieważ kobieca seksualność jest ściśle powiązana z emocjami, kobieta zwykle chce uprawiać seks z mężczyzną, w którym jest zakochana. Jeśli więc ma kochanka, będzie raczej unikać intymności ze stałym partnerem. Jest on w tych okolicznościach kimś, do kogo kobieta odczuwa psychiczny dystans.  Sytuacja, kiedy partnerka zaczyna ostentacyjnie odmawiać współżycia, może zatem budzić uzasadniony niepokój.

Bez telefonu ani rusz - Romansowanie z innym mężczyzną nie opiera się oczywiście tylko na seksie, ale również na dążeniu do wzajemnej bliskości. Kochankowie chcą utrzymywać ze sobą kontakt wręcz cały czas, zwłaszcza w początkowej fazie znajomości. Podejrzanie zatem może wyglądać nierozstawanie się z telefonem nawet na krok i potajemne wysyłanie esemesów. Dowodem zdrady mogą być również mejle i rozmowy na gadu-gadu lub facebooku. Niewierna partnerka będzie chciała strzec swojego sekretu, notorycznie czyszcząc historię albo zakładając nowe hasła, których nie zna jej mąż czy chłopak.

Spotkania, wyjazdy, podróże - Kobieta zdradzająca potrzebuje czasu na spotkania ze swoim kochankiem. Warto zatem zwrócić uwagę na jej późne powroty lub wyłączoną komórkę, kiedy jest poza domem. Także zwiększenie częstotliwości wyjść pod różnymi błahymi pretekstami może świadczyć o nielojalności.
Kosztowne drobiazgi - Kochankowie bardzo często obdarowują swoje wybranki drogimi prezentami. Jeśli zatem na półce z kosmetykami niespodziewanie zaczną się pojawiać perfumy znanych marek albo szafy i szuflady wypełnią się kosztowną bielizną i jedwabnymi apaszkami, warto się temu bliżej przyjrzeć.

UWAGA!

Uwaga! Oczywiście wszystko w granicach rozsądku - to mężczyzna najlepiej zna zwyczaje swojej partnerki i będzie musiał ocenić, czy dane zachowanie odbiega od normy, czy też nie.

Po czym jeszcze poznalibyście niewierność? Jakie znacie oznaki zdrady? Wypowiedzcie się w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =