Dlaczego gra wstępna jest ważna?

Miłość    
ocena

O wadze gry wstępnej może świadczyć fakt, że wiele osób nie oddziela jej od samego aktu seksualnego, traktując ją jako nierozłączny element udanego współżycia. Oczywiście mężczyźni miewają w tym temacie rozmaite zdania, jednak dobrzy kochankowie posiadają świadomość, że każde doskonałe dzieło sztuki ma swój początek, moment kulminacyjny i finał. Pominięcie zaś któregokolwiek elementu nieuchronnie zaburza harmonię dobrego seksu.

Dlaczego gra wstępna jest ważna?

photoxpress.com

Prawdą jest, że męskie i kobiece pożądanie nieco się od siebie różnią, gdyż mężczyźni podniecają się niezwykle szybko i natychmiast chcą rozładować swoje napięcie, kobiety zaś rozgrzewają się powoli. Jednak natura nie bez powodu wyposażyła dwie płcie w odmienne predyspozycje. Mężczyzna pieszcząc swoją partnerkę jednocześnie uczy się panowania nad własnym ciałem, dzięki czemu im bardziej jest doświadczony w sztuce miłosnej, tym dłużej może się kochać bez wytrysku. Jednocześnie wraz z opóźnianiem seksualnego finału rośnie emocjonalne zaangażowanie partnera w związek. Z kolei kobieta dzięki grze wstępnej poznaje erogenne sfery własnego ciała i zyskuje zaufanie do mężczyzny, któremu zależy na jej przyjemności.

Kobiece ciało dzięki początkowym czułościom stopniowo się rozluźnia, a ścianki waginy ulegają nawilżeniu i przekrwieniu, natomiast u mężczyzny penis się napina i sztywnieje. Pieszczoty, jakimi kochankowie obdarzają się przed mającym nastąpić aktem seksualnym stanowi wyraz ich obopólnych uczuć. Jednocześnie jest to test na temperament i usposobienie partnera. Sypialnia to bowiem miejsce, gdzie spadają wszystkie maski i na chwilę jesteśmy w pełni sobą. Dzięki grze wstępnej można dowiedzieć się na przykład, czy mężczyzna jest czuły, delikatny, opiekuńczy, czy ważne są dla niego sugestie kobiety, czy też nie znosi sprzeciwu i oczekuje bezgranicznego oddania.

Kobieta może również przekonać się, czy jej kochanek jest odpowiedzialny, czy myśli o antykoncepcji, czy warto poważnie zainwestować w ten związek. Z kolei panowie podczas gry wstępnej zyskują wiedzę na temat charakteru swoich partnerek. Przekonują się, czy kobieta jest w stanie się przed nimi otworzyć i wyjawić swoje najskrytsze sekrety, czy też zachowuje dystans i się wycofuje.

Gra wstępna jest zatem niezwykle istotnym elementem seksu, który przygotowuje fundament pod naprawdę ekscytujące doznania erotyczne, a jednocześnie otwiera możliwość zbudowania trwałej relacji pozaseksualnej.

Gdzie szukacie porad na temat miłości i związków? Skąd czerpiecie informacje?

OCENA
3.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =