Gdzie szukać dziewczyny?

Miłość    
ocena

Jeżeli chcesz skończyć z samotnością, nie czekaj aż miłość sama Cię znajdzie, ale weź się do dzieła. Jest wiele miejsc, w których możesz spotkać interesującą kobietę, wystarczy tylko wybrać najbardziej dogodną opcję.

Gdzie szukać dziewczyny?

pixabay.com

Komunikacja miejska, ulice, biblioteki… - Przede wszystkim uświadom sobie, że codziennie mijasz wiele potencjalnych partnerek, tylko nie wykorzystujesz okazji. Dziewczynę możesz poznać niemal wszędzie – w autobusie, w parku, na stacji benzynowej. Musisz się jednak odważyć, żeby zainicjować rozmowę.

Kluby i puby. Jeżeli bywasz w pubach na pewno zorientowałeś się, że przychodzi tam wiele interesujących kobiet. Niektóre z nich – podobnie jak Ty – nie mają swojej drugiej połówki i chętnie umówią się z Tobą na randkę. Musisz tylko uważnie obserwować otoczenie, a potem podejść do dziewczyny siedzącej samotnie przy barze.

Szkoła. Wielu okazji do spotkania ukochanej dostarcza również szkoła. Partnerkę można na przykład spotkać na kursie prawa jazdy czy języka. W takich miejscach masz ułatwione zadanie – zawsze możesz zagaić rozmowę na temat przedmiotu kursu i zaproponować na przykład wspólną naukę.

Prywatki. Świetnym sposobem na poznanie miłej dziewczyny jest wykorzystanie prywatek organizowanych przez znajomych. Od razu wiesz, z kim masz do czynienia. Możesz podpytać znajomych o kobietę, która Ci się podoba. Unikniesz w ten sposób niezręcznej sytuacji, w której mogłoby się okazać, że Twoja wybranka ma już partnera.

Internet. Bardzo wiele możliwości nawiązania znajomości z kobietą daje Internet. Mężczyźni chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ w razie, gdy dziewczyna da im kosza, nie muszą ryzykować bezpośredniej konfrontacji i nikt nie widzi ich porażki. Jednak w wirtualne kontakty zawsze wpisane jest ryzyko, że osoba, z którą flirtujesz, może się okazać nie taka, za jaką się podaje.

Praca. Również w miejscu pracy możesz spotkać kobietę Twojego życia. Możesz na przykład zaproponować koleżance, która wpadła Ci w oko, że ją odprowadzisz do domu, a po drodze wpadniecie gdzieś na kawę. Oczywiście wiele zależy w tym względzie od zasad, jakie panują w Twojej firmie. Jeżeli bowiem związki w pracy nie są mile widziane, musisz uważać.

Miejsca rekreacji i wypoczynku. Dobrym miejscem na poznanie dziewczyny są też miejsca wypoczynku, na przykład basen, kręgielnie, sale bilardowe itp. Swobodna atmosfera i rozrywkowy klimat na pewno ułatwiają nawiązywanie damsko-męskich relacji.

A gdzie Wy poznaliście swoje dziewczyny? Podzielcie się z nami tą informacją!

OCENA
3.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =