Jak filtrować z mężczyzną?

Miłość    
ocena

O podrywaniu kobiet napisano już chyba wszystko. Mężczyźni z własnego doświadczenia, ale także z setek poradników i porad dotyczących podrywania, wiedzą czym zafascynować kobietę, jak zrobić na niej piorunujące wrażenie oraz jak sprawić, by chciała tylko jego. Jednak co zrobić kiedy w rolę podrywacza wciela się sama kobieta, a mężczyźnie przypada rola obiektu, który kobieta stawia sobie za cel? Sytuacja trochę się komplikuje i konieczne jest użycie nieco innych metod, chwytów i sztuczek.

Jak filtrować z mężczyzną?

photoxpress.com

Przede wszystkim decydując się na zdobycie mężczyzny kobieta powinna zdać sobie sprawę, że nie ma na to jednego sprawdzonego sposobu, nie da się wytyczyć czy stworzyć żadnego scenariusza, ani przygotować na każdą sytuację. Bez względu na to, co się dzieje, ważna jest spontaniczność i swoboda. Wszystko zależy od tego, gdzie się znajdujemy, co w danej chwili robimy, jakie są okoliczności pierwszego spotkania, a przede wszystkim - z jakimi ludźmi mamy do czynienia. Nie ma przecież nic gorszego niż wpadająca w popłoch kobieta, kiedy tylko coś idzie nie tak jak sobie zaplanowała, albo gdy mężczyzna przypadkiem wykona ruch, którego się nie spodziewała. Traci wtedy pewność siebie, staje się nerwowa, co każdy spostrzegawczy mężczyzna bezbłędnie rozpoznaje.

Najważniejsze w podrywaniu przez kobietę jest odpowiednie podejście do mężczyzn. Do nich trafia zazwyczaj tylko to co bezpośrednie, jasne i oczywiste, lepiej nie bawić się w niuanse, bo możesz zostać nie zrozumiana. Należy także pamiętać, że z punktu widzenia mężczyzny, kobieta pewna swojego uroku jest najbardziej atrakcyjna. Dlatego, aby zwrócić na siebie uwagę mężczyzny kobieta powinna w szczególny sposób zadbać o swój wygląd, wyeksponowanie go oraz pokazać, że jest świadoma swojej atrakcyjności, co chyba najbardziej podoba się mężczyznom.

Innym ważnym elementem, o którym nie można zapominać podrywając faceta jest prosta reguła - to on zawsze  powinien czuć się zdobywcą czy łowcą. Cała sztuka polega na tym, aby zdobywać jego względy i uwagę, a jednocześnie dać mu odczuć, że to on łowi. To ich bardzo kręci.

Gdy już dojdzie do pierwszego spotkania, po którym zarówno kobieta, jak i mężczyzna czują to „coś”, czują, że coś zaiskrzyło i oboje planują już kolejne spotkanie, należy nieco zmienić bieg wydarzeń, których każdy w tej sytuacji się spodziewa: wzajemne telefony i kolejne udane spotkania. Mężczyzna jest zafascynowany, kiedy cały czas czuje niepewność, kiedy przy każdym kolejnym spotkaniu i rozmowie towarzyszy mu dreszczyk emocji i kiedy mimo wzajemności uczuć nadal nie wiem co się wydarzy. Dlatego nawet kiedy wszystko układa się jak w filmie, należy nieco podkręcić temperaturę, niby przypadkowo zapomnieć zadzwonić lub odpisać na sms, zrobić delikatny i bardzo subtelny krok wstecz, nie opowiadać mu od razu wszystkiego o sobie, a jedynie snuć swoją historię po trochu, na każdym spotkaniu.

W jaki sposób filtrujecie z mężczyznami? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
3.44
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =