Jak, jakie mówić komplementy dziewczynie?

Miłość    
ocena

Kobiety uwielbiają komplementy, dlatego jeśli masz zamiar zdobyć i utrzymać gorące uczucie dziewczyny, musisz się nauczyć w odpowiedni sposób obdarzać ją miłymi słowami. Jeżeli poznasz kilka podstawowych zasad, masz szansę stać się prawdziwym mistrzem sztuki komplementu, co otworzy Ci drogę do wielu miłosnych podbojów.

Jak, jakie mówić komplementy dziewczynie?

photoxpress.com

Uważna obserwacja i szczerość. Udany komplement zawsze ma podstawy w uważnej obserwacji dziewczyny. Zanim zatem zdecydujesz się powiedzieć jej coś naprawdę miłego, dokładnie przyjrzyj się swojej wybrance. Chodzi o to, żeby dziewczyna miała poczucie, że naprawdę podoba Ci się jakaś jej cecha. Jeżeli powiesz na przykład, że uwielbiasz jej długie nogi, a ona wcale takich nie posiada, może się to obrócić przeciwko Tobie. Dziewczyna odniesie wrażenie, że Twoje słowa są czysto konwencjonalne i że wszystkim kobietom mówisz to samo.

Oryginalność. Ważną zasadą dobrego komplementu jest również jego oryginalność. Nie musi to być od razu sama poezja, ale zamiast mówić: „Masz ładne niebieskie oczy”, powiedz na przykład: „Masz oczy w kolorze morza: kiedy się gniewasz są zielonkawe, a kiedy jesteś wesoła są całkiem błękitne”. Istotne jest to, żebyś dodał coś od siebie, powiedział, jakie uczucia wywołuje w Tobie dana cecha dziewczyny. Wtedy na pewno to, co powiesz na długo zapadnie jej w pamięci.

Wygląd zewnętrzny. Kiedy masz zamiar powiedzieć dziewczynie coś miłego, zacznij od komplementowania jej wyglądu. Kobiety uwielbiają czuć się atrakcyjne i zawsze przyjaźnie patrzą na chłopaka, który docenia ich urodę. Możesz komplementować dziewczynę w sposób ogólny, ale możesz też skupić się na wybranym szczególe z jej wyglądu: włosach, oczach, ustach czy nogach. Pamiętaj jednocześnie, że jeśli nie jesteście ze sobą w bliskiej zażyłości, nie powinieneś mówić na temat jej miejsc intymnych. Zatem nawet jeśli nie możesz oderwać oczu od jej biustu czy pośladków, nie mów o tym na pierwszej randce!

Przymioty duchowe. Jeśli dłużej znasz dziewczynę, bardzo wskazane jest, abyś stopniowo rozbudowywał repertuar swoich komplementów o cechy charakteru. Zwróć uwagę na przykład na jej temperament, powiedz, że uwielbiasz jej poczucie humoru albo, że imponuje Ci jej oczytanie i inteligencja. Zresztą jeśli dziewczyna naprawdę Ci się podoba, z pewnością nie będziesz miał problemów z określeniem tego, co lubisz w niej najbardziej.

UWAGA!

Ważną zasadą w komplementowaniu kobiecych przymiotów jest oczywiście odpowiedni nastrój, który sprawi, że Twoje słowa zostaną odebrane jako szczere i osiągną zamierzony efekt.

Macie konkretne propozycje komplementów? Któryś z Waszych komplementów okazał się strzałem w dziesiątkę? Podzielcie się nimi!

OCENA
3.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 4 =