Jak oczarować mężczyznę na pierwszej randce?

Miłość    
ocena

Przede wszystkim czarowanie mężczyzny to nie to samo, co podrywanie. Do tego wystarczy fakt, że wykazujesz zainteresowanie i oddychasz.

Jak oczarować mężczyznę na pierwszej randce?

photoxpress.com

Czarowanie mężczyzny z którym chciałabyś spotkać się więcej niż jeden raz, to subtelna sztuka uwodzenia, która nie spowoduje fali nagłego pożądania, ale umożliwia ci zatrzymanie go przy sobie na dłużej bądź nawet na całe życie.

Tak więc jeżeli szukasz tego jedynego albo znalazłaś już potencjał, którego chciałabyś sobie zachować na wiele lat, wypróbuj poniższe sztuczki a sukces będzie gwarantowany.

 1. Krok pierwszy

  Przede wszystkim bądź pewna siebie. Nie ważne, czy wyglądasz jak modelka czy nie, pewność siebie jest zawsze seksi i czarująca.

 2. Krok drugi

  Bądź kobieca. Nie znaczy to, że musisz przyjmować jakość rolę stereotypowej kobietki, ale istniej powód dlaczego mężczyźni umawiają się właśnie z płcią piękną. Mów delikatnie, nałóż coś ładnego, użyj perfum przed wyjściem i po prostu zachowuj się jak kobieta. Jeżeli szukasz przyjaciela to ok. - jeansy, stary t-shirt, przeklinanie i duża ilość piwa wystarczą, ale jeżeli chcesz związku - bądź kobieca.

 3. Krok trzeci

  Znajdź coś, co go interesuje i kontynuuj rozmowę w tym kierunku. Jeżeli jest to motoryzacja, pytaj się o samochody, jeżeli podróże - podziel się doświadczeniem ze swoich.

 4. Krok czwarty

  Bądź pewna siebie i zawsze okazuj mu pewien poziom zainteresowania. Tylko nie przesadź! Nie właź na niego i nie molestuj o numer telefony czy adresu mailowego. Zrób to subtelnie, ale wystarczająco mocno by zaczął się zastanawiać, czy go rzeczywiście lubisz.

 5. Krok piąty

  Używając języka ciała daj mu poznać, że jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia. Niektórzy mężczyźni lubią pesymistki, ale optymizmu jest zawsze najlepszą drogą by wzbudzić u kogoś sympatię. Jednak bycie zbyt pozytywną może go również odstraszyć. Spróbuj ułożyć ciało w przyjemnej pozycji a jeżeli dodasz do tego kilka spojrzeń z przyjaznym uśmiechem - nie ma sposoby by ci ich nie odwzajemnił.

 6. Krok szósty

  Mężczyźni zawsze szukają potwierdzenia, że się nimi interesujesz. Rozmawiając wykonuj delikatne ruchy takie jak muśnięcie jego ramienia, uśmiechaj się i sprawiaj komplementy. Mężczyźni potrzebują ich na równi z kobietami.

 7. Krok siódmy

  Zadawaj pytania dotyczące jego osoby. Pamiętaj, niezależnie od osobowości, ludzie zawsze wolą rozmawiać o sobie bardziej niż o innych. Jeżeli odpowiadasz mu na pytanie dodaj na końcu „A ty?”.

 8. Krok ósmy

  Mężczyźni uwielbiają rywalizację. Podnieś mu poprzeczkę. Rzuć uśmiech do barmana, który podaje wam drinki. To sprawi, że będzie starał się jeszcze bardziej skupić na sobie twoją uwagę. Tylko nie przesadź! Mężczyźni bardzo łatwo ulegają zazdrości .Jeżeli przedobrzysz , on może pomyśleć, że nie interesuje cię jego osoba i że zawsze flirtujesz z mężczyznami przy byle okazji.

 9. Krok dziewiąty

  Opóźnij przyjemność. Jeżeli oboje nie dacie się ponieść jakieś obezwładniającej fali namiętności, to raczej poczekaj z lądowaniem w jego łóżku. Coś jest w tym stwierdzeniu, że mężczyźni to myśliwi a takich łatwa zdobycz nie zawsze przyciągnie uwagę. Poza tym, miałaś czarować a nie podrywać!

 10. Krok dziesiąty

  I najważniejsze: bądź sobą i nie staraj się za wszelką ceną być czarująca. Ty już nią jesteś!

A jakie są Wasze sposoby na oczarowanie faceta? Czego Wy byście spróbowały?

OCENA
4.57
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =