Jak odzyskać chłopaka?

Miłość    
ocena
Młode kobiety niezwykle mocno przeżywają rozstanie z ukochanym, zwłaszcza jeśli wybranek był ich pierwszą poważną miłością. Czasami ból po uczuciowej stracie nie mija szybko i dziewczyna zaczyna żałować, że doszło do zerwania. Jeżeli jest przekonana, że chłopak był właśnie tym jedynym, zwykle pragnie go odzyskać. W jaki sposób jednak wrócić do dawnej miłości? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod.

Jak odzyskać chłopaka?

photoxpress.com

Porozmawiaj z nim. Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu szczera rozmowa z chłopakiem. Możesz mu wyjaśnić, że bardzo za nim tęsknisz i chciałabyś, abyście znowu spróbowali być razem. Na pewno taka rozmowa będzie wymagała wyjaśnienia sobie kilku istotnych kwestii i przemyślenia co było powodem rozstania. Nie posuwaj się natomiast do błagania ekschłopaka o danie Ci kolejnej szansy, nawet jeśli bardzo go kochasz. Mężczyźni mają naturę zdobywcy, dlatego nie lubią, jeśli kobieta za bardzo im się narzuca.

Bywaj w jego ulubionych miejscach. Inną metodą na odzyskanie chłopaka jest stała obecność w jego życiu towarzyskim. W tym celu możesz utrzymywać kontakt z jego znajomymi i odwiedzać najczęściej uczęszczane przez niego miejsca. Twój widok na pewno nie będzie dla niego całkiem obojętny, a bliskość może spowodować, że przypadkowo nawiążecie ponownie nić porozumienia.

Zaproponuj niezobowiązujące wspólne wyjście. Jeżeli nie rozstaliście się w gniewie, z powodzeniem możesz próbować odzyskać byłego chłopaka pod pozorem kontynuowania przyjaźni. Dobrze znasz jego upodobania, więc możesz go na przykład zaprosić na film, który z pewnością mu się spodoba. Twój eks szybko sobie przypomni, jak wiele was łączy i zacznie o Tobie więcej myśleć.

Zrób się na bóstwo i spraw, żeby odżyły wspólne wspomnienia. Świetnym kobiecym sposobem na ponowne wkupienie się w łaski mężczyzny jest szczególne zadbanie o swoją atrakcyjność. Spraw sobie nową, seksowną sukienkę, zrób piękny makijaż i wykorzystaj jakąś wspólną imprezę do tego, aby Twój były znowu Cię zauważył. Pomimo rozstania zwykle długo pozostajemy wrażliwi na fizyczność ekspartnera. Jeśli chłopak zobaczy Cię w najlepszym wydaniu, z pewnością uświadomi sobie, jaki skarb utracił.

Wzbudź w nim zazdrość. Najczęściej wykorzystywaną przez dziewczyny metodą na odzyskanie chłopaka jest sprowokowanie u niego zazdrości. Nic tak nie działa na mężczyzn, jak zobaczenie byłej partnerki w towarzystwie nowego osobnika płci męskiej. Możesz na przykład poprosić dobrego znajomego, aby poszedł z Tobą na spacer albo wybrał się z Tobą na zakupy. Oczywiście tak, aby były chłopak mógł to zobaczyć. Niewielu jest mężczyzn, którzy obojętnie zniosą ten widok. Możesz się zatem spodziewać, że szybko dostaniesz od byłego chłopaka propozycję spotkania.

Czy uważasz, że odzyskanie Twojego byłego chłopaka to gra warta świeczki?

OCENA
3.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =