Jak odzyskać dziewczynę?

Miłość    
ocena
Mężczyźni rzadko przyznają się do tego, jak mocno dotyka ich rozstanie z dziewczyną. Na pozór są weseli i udają, że cieszą się odzyskaną wolnością. Tymczasem w środku niejednokrotnie przeżywają prawdziwe dramaty i marzą o powrocie do ukochanej. Beztroskie wieczory w towarzystwie kumpli nie sprawiają im już przyjemności, a w głowie cały czas pojawia się myśl o tym, jak ją odzyskać. Być może warto spróbować?

Jak odzyskać dziewczynę?

sxc.hu

Kup jej kwiaty. To niewiarygodne jak prosty może być język miłości. Kwiaty od zawsze działały na kobiety i żadna dziewczyna, nawet jeśli będzie w bardzo złym humorze, nie wyrzuci Cię z kwiatami za drzwi. No, może prawie żadna. W każdym razie to świetny wstęp do rozmowy o Was. Zastanów się dobrze nad wyborem odpowiedniego bukietu. Niech to będzie coś romantycznego lub coś, co ją zaskoczy.

Walcz o nią. Kobiety najbardziej cenią w mężczyznach ich siłę i wytrwałość. Dlatego nawet jeśli na początku Twoja była dziewczyna nie będzie chciała do Ciebie wrócić, nie zniechęcaj się. To może być jedynie próba ogniowa, a gdy ją przejdziesz, stałość Twoich uczuć zostanie nagrodzona. Nie daj się zbyć półsłówkom i humorom, często bywa, że są one jedynie maską prawdziwych emocji. Pokaż, jak bardzo Ci na niej zależy. Stale przypominaj jej o swoich uczuciach, ale nie osaczaj dziewczyny i daj jej czas do namysłu.

Mów o niej dobrze i bądź cierpliwy. Miarą dojrzałości mężczyzny jest sposób, w jaki wyraża się o swojej byłej partnerce. Nawet jeśli dziewczyna bardzo Cię zraniła, nie mów o niej źle. Z pewnością macie wspólnych znajomych, więc Twoja dobra opinia na jej temat szybko do niej dotrze i być może sprawi, że przemyśli ona całą sprawę. Musisz okazać jej odrobinę cierpliwości.

Wzbudź w niej zazdrość. Odmienną metodą może być stworzenie pozorów zainteresowania inną dziewczyną. Zazdrość to uczucie obce naprawdę niewielu osobom. Jednak uważaj, aby nie przesadzić. Jeśli będziesz się bardzo afiszował z nowym związkiem, Twoja była dziewczyna może Cię posądzić o nieczułość i pomyśleć, że nie byłeś wart jej uczucia. Wtedy zamiast ją odzyskać, stracisz ją na dobre.

Pokaż, że można na Tobie polegać. Kobiety podświadomie szukają w mężczyznach oparcia, dlatego jeśli chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę, zaoferuj jej swoją pomoc. Może to być odwiezienie do lekarza, wyprowadzenie psa na spacer czy po prostu podrzucenie zakupów do domu. Ważne, żeby Twoja eksdziewczyna uświadomiła sobie, że bardzo jej Ciebie brakuje i że zawsze może na Ciebie liczyć.

UWAGA!
Z pewnością o miłość warto walczyć i jeśli nie spróbujesz odzyskać dziewczyny, którą kochasz, możesz później tego żałować. Pamiętaj jednak, że nie można nikogo zmusić do miłości, więc jeśli spotkasz się z dużym oporem z jej strony, może nie warto marnować energii i lepiej poświęcić ją innej kobiecie?

Czy uważasz, że wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki ma sens?

OCENA
3.53
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 3 =