Jak odzyskać dziewczynę po zerwaniu?

Miłość    
ocena

Niejednokrotnie po rozstaniu możesz dojść do wniosku, że wcale go nie chciałeś, ale niestety słowo się rzekło. Jednak być może nie wszystko jeszcze stracone. Jeżeli pragniesz, żeby Twoja dziewczyna do Ciebie wróciła, spróbuj ją odzyskać. Co dokładnie powinieneś zrobić?

Jak odzyskać dziewczynę po zerwaniu?

photoxpress.com

Porozmawiaj z nią. Jeśli Twoja dziewczyna docenia szczerość, możesz zacząć od rozmowy o waszym związku. Nie musisz natychmiast wyjawiać swoich zamiarów, wystarczy, że zorientujesz się w sytuacji. Zobaczysz, jakie emocje wzbudzasz w byłej partnerce i w jaki sposób ona ocenia wasz związek. Jeżeli nie ma w niej złości i pretensji o to, co było, to znak, iż możesz zacząć działać.

Okaż zainteresowanie jej sprawami. Przede wszystkim spraw, żeby dziewczyna odczuła, że nadal jest dla Ciebie ważna. Zainteresuj się jej sprawami i zastanów się, w czym możesz jej pomóc. Kobiety lubią, kiedy mężczyzna się nimi opiekuje, nawet jeśli są bardzo niezależne. Czasem może to być wyręczenie jej w bardzo drobnej sprawie – liczy się sam gest i postawa, która komunikuje, że można na Tobie polegać. Kobieta z pewnością wcześniej czy później doceni Twoje silne, męskie ramię, na którym może się oprzeć.

Pokaż, że nadal Ci się podoba. Zawsze jeśli się z nią spotkasz, nie zapomnij o miłych komplementach. To da jej sygnał, że nadal jest dla Ciebie bardzo atrakcyjną kobietą. Wyraź aprobatę dla jej gustu, powiedz, że zawsze podobały Ci się jej włosy. Daj jej do zrozumienia, że nie spotkałeś tak inteligentnej i czułej dziewczyny jak ona. Możesz wspomnieć, że tęsknisz za waszymi wspólnymi chwilami i że brakuje Ci jej w wielu momentach.

Daj jej okazję do zazdrości. Możesz także spróbować przetestować jej uczucia przez podsycenie jej zazdrości. Jeśli po daniu dziewczynie do zrozumienia, że wciąż Ci na niej zależy, pokażesz się z inną, istnieje duża szansa, że była partnerka zastanowi się, czy warto oddawać Cię tej kobiecie. Często dopiero ukłucie zazdrości uświadamia nam, że ktoś nadal jest nam bliski i wcale nie chcemy go tracić. Ważne, abyś uważnie obserwował reakcję byłej dziewczyny na taką sytuację i jeśli dojdziesz do wniosku, że nadal wiele dla niej znaczysz, spróbuj porozmawiać z nią o waszym związku.

UWAGA!

Jeśli kochasz swoją byłą partnerkę, walcz o nią na rożne sposoby. Tylko kiedy dasz z siebie wszystko, nie będziesz sobie wyrzucał, że się nie odważyłeś i nie wykorzystałeś szansy.

Czy udało Wam się kiedyś odzyskać dziewczynę po rozstaniu? W jaki sposób to zrobiliście? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami!

OCENA
2.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 4 =