Jak opóźnić wytrysk?

Miłość    
ocena

Wraz z rozwojem życia seksualnego każdy mężczyzna opracowuje własną strategię opóźniania wytrysku. Dłuższe zespolenie z partnerką jest pożądane przez oboje kochanków i pozwala cieszyć się naprawdę udanym seksem. Warto jednak od czasu do czasu zajrzeć do poradnika sztuki miłosnej, by w dążeniu do założonego celu przetestować wszystkie dostępne metody.

Otóż, pierwszym sposobem, po jaki sięgają mężczyźni aby opóźnić ejakulację jest prezerwatywa. Dość skutecznie redukuje ona bodźce odczuwane w trakcie penetracji. Jednak wielu mężczyzn właśnie z tego względu nie lubi używać prezerwatyw. Dla nich zatem odpowiednie będą w tej dziedzinie nieco inne metody.

Można na przykład kochać się, dbając o stopniowanie narastającego pożądania. W tym przypadku zarówno gra wstępna, jak i ruchy frykcyjne partnera wykonywane podczas samego stosunku powinny być delikatne, tak by podniecenie nie zostało za szybko rozładowane.

W stałych związkach, które uprawiają seks regularnie mężczyźni łatwiej uczą się panowania nad wytryskiem. Duża częstotliwość podejmowania współżycia wydłuża bowiem trwanie miłosnego zespolenia. Dlatego mężczyźni, którzy idą pierwszy raz na rozbieraną randkę, często się masturbują.

Również określone techniki miłosne mogą opóźniać wytrysk kochanka. Najbardziej rozsławioną jest seks tantryczny, w którym mężczyzna po wprowadzeniu penisa do pochwy partnerki, przez jakiś czas nie wykonuje żadnych ruchów, ale stara się znaleźć z nią kontakt emocjonalny.

W opóźnieniu ejakulacji może również pomóc praktykowanie ćwiczeń mięśni Kegla, pod warunkiem, że mężczyzna wykonuje je regularnie. Istnieją również metody pozwalające zahamować wytrysk w ostatniej chwili, nawet w najbardziej gorącym momencie gry miłosnej. Polegają one na ucisku nasady penisa i lekkim pociągnięciu w dół skóry członka lub uciśnięciu tak zwanego wędzidełka, znajdującego się nieco poniżej czubka penisa (fałd skóry łączącej żołądź i napletek) przy jednoczesnym objęciu żołędzi.

Współczesna medycyna oferuje również całą gamę środków rozwiązujących problemy z przedwczesnym wytryskiem. Są to jednak specyfiki, po które należy sięgać tylko w ostatecznych sytuacjach i oczywiście jedynie pod kontrolą lekarza.

Każdy mężczyzna najlepiej zna swoje ciało i z pewnością sam wybierze najbardziej odpowiadającą mu w tym zakresie metodę. Ważne aby nie poddawał się w staraniach, ale też nie koncentrował się jedynie na tym elemencie seksu.

UWAGA!

Nie należy zaś niefrasobliwie zamawiać medykamentów oferowanych przez niesprawdzone źródła, może z tego wyniknąć bowiem więcej szkody niż pożytku.

Gdzie szukalibyście informacji dotyczących życia intymnego? Podzielcie się swoją opinią.

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =