Jak poderwać chłopaka?

Miłość    
ocena
Dziewczyny w nawiązywaniu znajomości z płcią przeciwną zawsze miały utrudnione zadanie. Normy obyczajowe nakazywały bowiem, by kobieta była raczej stroną bierną, oczekującą na zaloty ewentualnych kandydatów. Wiele się w tej materii zmieniło, jednak nadal większość kobiet woli sytuacje, w których jedynie prowokują mężczyzn do zrobienia pierwszego kroku. Jak zatem zagadać do chłopaka, żeby zaprosił Cię na randkę?

Jak poderwać chłopaka?

photoxpress.com

Zauważ go i się uśmiechnij. Pierwszym i najważniejszym sygnałem dla mężczyzny, który informuje go, że ma szansę u jakiejś kobiety, jest nawiązanie kontaktu wzrokowego i uśmiech. Dzięki temu chłopak wie, że został zauważony i zaakceptowany. Jest to więc niezbędny wstęp do każdej rozmowy. Poza tym pełni on również ważną funkcję dla kobiety. Może się ona bowiem zorientować, czy mężczyzna odwzajemnia jej spojrzenie i czy ma ochotę na dalszy ciąg. Należy pamiętać, że zasadą pierwszego kontaktu wzrokowego nie powinno być usilne wpatrywanie się w drugą osobę, ale raczej seria krótkich spojrzeń. To skutecznie pobudzi wzajemną ciekawość.

Wyraź podziw dla jego zdolności. Dobrym sposobem na zagadanie do chłopaka, który Ci się podoba, zwłaszcza jeśli znasz go z widzenia, jest wyrażenie podziwu dla jakiejś wykonywanej przez niego czynności. Możesz zwrócić uwagę na jego siłę, inteligencję czy dobry gust. Możesz zachwycić się jego wiedzą w danym temacie lub szarmanckim zachowaniem. Cokolwiek to będzie, z pewnością mile go zaskoczy i sprawi, że będzie miał do Ciebie bardzo pozytywne nastawienie. Wykorzystaj to, by pociągnąć temat i zasugeruj mu, że chętnie wybrałabyś się z nim na randkę.

Poproś go o pomoc. Równie skutecznym sposobem na poderwanie chłopaka jest poproszenie go o pomoc. Jeśli mężczyzna pomoże Ci na przykład naprawić rower czy zanieść do domu ciężkie zakupy, będziesz musiała go odpowiednio wynagrodzić. To świetna sposobność, żeby zaprosić go do kawiarni czy poczęstować zieloną herbatą. Bądź czarująca, miła i dużo się uśmiechaj, a szybko zdobędziesz jego przychylność. Nie zrażaj się, jeśli Twój wybranek jest nieco nieśmiały. Po kilku spotkaniach na pewno się otworzy i może stworzycie świetną parę?

Wpadnij na niego „przypadkiem”. Potrącenie nieznajomego chłopaka, a następnie czarujące przeprosiny to jedna z najskuteczniejszych metod na podryw. Jeśli jesteś w pubie, możesz nawet zaryzykować przypadkowe wylanie na niego jakiegoś napoju. Potem zaoferuj pomoc w uratowaniu zmoczonego ubrania i temat do żartobliwej rozmowy nasunie się sam.

Który sposób wydaje się Wam najbardziej naturalny i najskuteczniejszy?

OCENA
2.40
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =