Jak poderwać chłopaka na NK?

Miłość    
ocena
Nasza-klasa stała się tak popularnym portalem społecznościowym, że słyszał o niej niemal każdy. Mnóstwo osób posiada tam również swoje konta. Nic dziwnego, że nasza klasa szybko stała się miejscem nawiązywania płomiennych romansów i wspomnień o zakończonych już związkach. Jeśli zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka na wspomnianym portalu, zapoznaj się z naszymi radami.

Jak poderwać chłopaka na NK?

photoxpress.com

Odpowiednie zdjęcie. Jeśli zamierzasz szukać miłości na naszej klasie, podstawową rzeczą będzie wybór odpowiedniej fotografii. Portal, o którym mowa, opiera się przede wszystkim na prezentowaniu szerszej publiczności albumów dokumentujących nasze życie. Umieszcza się więc tutaj fotki przedstawiające szkołę, wakacje w egzotycznym kraju, czy nawet posiadany samochód. Wszystko po to, żeby przyciągnąć uwagę i wydać się bardziej interesującym użytkownikiem, który zajmuje się czymś konkretnym, coś już w życiu widział i całkiem dobrze wygląda. Musisz zatem wziąć pod uwagę powyższe reguły i się do nich dostosować. Będziesz więc potrzebować przynajmniej kilku udanych zdjęć, które ukazują Cię w najlepszym świetle.

Pomysłowy opis. Kolejną sprawą jest posiadanie pomysłowego opisu. Jeśli chcesz wydać się interesująca, najlepiej umieść tu jakieś życiowe motto. W tej roli dobrze sprawdzą się słowa jakiegoś mądrego, słynnego człowieka. Możesz również ciekawie zaprezentować swoje ulubione zajęcia, a nawet zaznaczyć, że jesteś obecnie wolna i czekasz na wielką miłość.

Oryginalne zaproszenie do profilu. Jeśli już odpowiednio przygotujesz swój profil, a zauważysz wśród znajomych swoich przyjaciół jakiegoś ciekawego kandydata, czas na wysłanie mu zaproszenia. Możesz także poczekać na jakąś okazję typu Dzień Mężczyzny lub jego imieniny i przesłać mu kwiaty. Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie konkretnej wiadomości, powinnaś dokładnie przemyśleć jej treść. Napisz na przykład, że zainteresował Cię jego profil albo to, czym się zajmuje i chciałabyś się dowiedzieć o nim czegoś więcej.

Podtrzymanie kontaktu. Jeżeli zostaniesz przyjęta do grona jego znajomych, połowa pracy za Tobą. Teraz wystarczy już tylko podtrzymywać kontakt, dodać jakieś miłe opisy pod jego zdjęciami i czekać na jego reakcję. Prawdopodobnie jeśli chłopak będzie stanu wolnego, wkrótce sam zacznie szukać z Tobą kontaktu. Możesz wtedy podać mu swojego mejla lub telefon. Kolejnym etapem będzie już spotkanie w realu, ale to już zupełnie inna historia.

Co dodałybyście jeszcze do listy pomysłów na podryw?

OCENA
3.11
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =