Jak poderwać chłopaka przez GG?

Miłość    
ocena
Jeśli marzy Ci się romantyczna randka w ciemno, wykorzystaj gadu-gadu. Za jego pośrednictwem możesz umówić się z chłopakiem, którego nigdy dotąd nie widziałaś i o którym prawie nic nie wiesz. Może to być bardzo ekscytujące przeżycie. Jak poderwać chłopaka na gg?

Jak poderwać chłopaka przez GG?

photoxpress.com

Wytrwałość. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest konsekwencja i wytrwałość. Nie każdy chłopak, który używa gg, ma jednocześnie ochotę na poznawanie dziewczyn. Może ma sympatię, obawia się obcych lub po prostu jest gejem. Zanim więc się zniechęcisz, weź pod uwagę te możliwości i wiedz, że cierpliwość jest Twoim kluczem do sukcesu. Nie zaczepiaj chłopaków na chybił trafił. Zastanów się przynajmniej nad ich wiekiem i miejscem zamieszkania.

Pomysłowość. Ważnym elementem Twojego planu powinien być również oryginalny wstęp. Musi to być coś bardzo lekkiego, a nawet żartobliwego. W żadnym razie nie możesz się zaprezentować jako zdesperowana, samotna kobieta, która na siłę szuka partnera. Pamiętaj, że masz dużo czasu i w każdej chwili możesz się wycofać. Nie traktuj więc całej sprawy nazbyt poważnie. Po prostu dobrze się baw.

Sztuka dialogu. Najistotniejszym elementem podrywania chłopaka na gg jest umiejętność prowadzenia dialogu. Zastanów się zatem, czym zwykle interesują się mężczyźni. Dobrym pomysłem może być na przykład zdobycie jakichś wiadomości na temat piłki nożnej. Na pewno przydadzą Ci się one w każdym związku z mężczyzną. Potraktuj więc swój trud jako inwestycję na przyszłość. Pamiętaj też, że mężczyźni nie lubią wścibstwa i plotkarstwa. Opracuj odpowiednią metodę zadawania pytań. Bądź miła, pokaż, że masz poczucie humoru i zasugeruj, że jesteś całkiem atrakcyjna. Chłopak, z którym będziesz rozmawiać, musi mieć cały czas wrażenie, że ma szczęście, iż wybrałaś właśnie jego i że nie traktujesz tej znajomości w kategoriach życia i śmierci.

Ostrożność. Jeżeli zdecydujecie się umówić na randkę, bądź ostrożna. Starannie wybierz miejsce i porę spotkania. Uważaj na propozycje randki u niego w mieszkaniu albo w jakiejś podejrzanej knajpie o 23. Na pierwsze spotkanie dobrze jest umówić się w jakimś publicznym miejscu. Pamiętaj, że ostrożności nigdy za wiele, a Twój wybranek niekoniecznie musiał być z Tobą całkiem szczery. Poinformuj również kogoś, dokąd się wybierasz i kiedy wrócisz. Na szczęście nie każdy mężczyzna jest potencjalnym gwałcicielem i może tym razem poznasz swojego partnera na całe życie?

A jaka jest Wasza metoda na flirt na NK?

OCENA
4.80
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =