Jak poderwać chłopaka przez Internet?

Miłość    
ocena
W dzisiejszych czasach nie musisz już pracowicie szukać wszelkich możliwych okazji, żeby poderwać chłopaka. Wystarczy, że znajdziesz się w sieci, a niemal cały świat przystojnych i chętnych mężczyzn stoi przed Tobą otworem. W jaki sposób jednak umiejętnie zabrać się do rzeczy, żeby internetowa znajomość miała szansę przetrwać?

Jak poderwać chłopaka przez Internet?

photoxpress.com

Fora tematyczne zamiast serwisów randkowych. Jeśli chcesz poznać kogoś, kto naprawdę Cię zainteresuje, zacznij od forów tematycznych. Na serwisy randkowe zawsze masz jeszcze czas. Oczywiście jeśli nie razi Cię zbytnia dosłowność znajomości zawieranych na portalach dla osób poszukujących drugiej połowy, jak najbardziej możesz oszczędzić sobie czasu i zalogować się na jednym z nich. Jeżeli jednak chcesz nadać Twojemu potencjalnemu związkowi odrobinę spontaniczności, dobrym pomysłem będzie swobodna wymiana myśli na jakimś forum.

Oryginalna nazwa i niebanalne zdjęcie. Jeśli zdecydujesz się na forum, wymyśl sobie jakiś ciekawy login, który przyciągnie uwagę mężczyzn. Z kolei jeśli bliskie Ci są portale społecznościowe typu facebook, starannie przemyśl wybór zdjęcia profilowego. Nie bierz pod uwagę roznegliżowanych fotek, bo Twój przekaz będzie nazbyt jednoznaczny i będzie przyciągał jedynie chłopaków nastawionych na erotyczny charakter znajomości. Wybierz raczej zdjęcie, na którym będziesz miała piękny, przyjazny uśmiech. Mężczyźni uwielbiają dziewczyny z poczuciem humoru, są one dla nich niezwykle czarujące.

Intrygowanie zamiast mówienia wprost. Jeśli już nawiążesz bezpośrednią rozmowę, unikaj mówienia wprost o chęci spotkania. Używaj raczej języka aluzji, bądź intrygująca i tajemnicza. Wzbudzisz w ten sposób większe zainteresowanie, a chłopak będzie miał przyjemne uczucie, że może Cię trochę pozdobywać. Jeśli otrzymasz bezpośrednią propozycję spotkania, nie reaguj od razu entuzjastycznie: „Tak! Oczywiście!” Zasiej w nim pewną dozę niepewności. Pokaż, że jesteś interesującą dziewczyną, o którą warto się postarać.

Jasne kryteria eliminacji kandydatów. Jeśli chcesz poderwać chłopaka przez internet, spróbuj zastanowić się nad tym, czym się będziesz kierować. Pozwoli Ci to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Dlatego najlepiej na wstępie, wyeliminuj wszystkich panów, którzy posługują się ordynarnym językiem lub składają jednoznaczne propozycje. Nie licz na to, że z czasem dadzą się poznać od innej strony. Ostrożność w internetowych romansach jest jak najbardziej wskazana.

I co, dziewczyny? Podejmujecie wyzwanie?

OCENA
3.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =