Jak poderwać dziewczynę?

Miłość    
ocena

Męskich sposobów na poderwanie kobiety są całe setki. Mężczyźni są swego rodzaju ekspertami w zdobywaniu kobiecych serc, a co więcej, przychodzi im to w większości przypadków z prawdziwą łatwością. Jednak bez względu na mnogość męskich sposobów i technik na poderwanie i zainteresowanie sobą kobiety, istnieje kilka podstawowych metod bez których żaden flirt nie będzie udany.

Jak poderwać dziewczynę?

photoxpress.com

Podstawa to opanowanie i pewność siebie. Kobiety nie zwracają uwagi na mężczyzn zachowujących się nerwowo, jakby nie byli pewni tego co robią. Dlatego, nawet w przypadku silnego stresu czy skrępowania, bardzo ważne jest zachowanie spokoju ze strony mężczyzny. Ponadto wyluzowany i spokojny mężczyzna od razu czuje się swobodniej, łatwiej mu żartować,  prowadzić sympatyczną rozmowę i wyłapywać sygnały, które wysyła do niego kobieta.

Podrywając kobietę, szczególnie jeżeli chcemy zrobić to skutecznie, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, co jest ważne dla niej samej. W końcu to o jej względy zabiegamy i to jej chcemy się przypodobać. Dlatego też już przy pierwszej nadarzającej się okazji kobiecie należy okazać zainteresowanie, uważnie słuchać, tego co mówi i przede wszystkim pozwolić jej dużo mówić. Kobiety to uwielbiają. Dodatkowo nie należy jej wtedy przerywać, okazywać znudzenia,  zmieniać tematu lub zaczynać mówić o sobie, ponieważ straci wtedy zainteresowanie swoim rozmówcą odnosząc wrażenie, że zupełnie nie interesuje go, co ona ma do powiedzenia.

Bardzo ważny w czasie rozmowy z kobietą jest kontakt wzrokowy. Należy utrzymywać go cały czas. Daje on bowiem poczucie nawiązania i utrzymania bliskości, pewnego rodzaju połączenia między kobietą a mężczyzną. Ponadto dla kobiet kontakt wzrokowy z mężczyzną jest oznaką jego zainteresowania oraz wzmacnia jego atrakcyjność i pewność siebie w jej oczach. Mężczyzna wydaje się być wtedy odważny i pewny swoich zamiarów, co jest dla kobiet zmęczonych niezdecydowaniem i niepewnością mężczyzn bardzo ważną informacją.

Z punktu widzenia kobiety w podrywie bardzo ważna jest postawa i wyraz twarzy mężczyzny. Zatem pierwszą podstawową zasadą jest unikanie garbienia się, wbijania wzroku w stopy i nerwowego ściskanie w rękach różnych przedmiotów. Jest to oznaką niezdecydowania, strachu, tremy i braku pewności siebie, czego kobiety raczej unikają u mężczyzn. Ideał powinien być przecież pewny siebie, odważny i męski. Dlatego mężczyzna chcący z powodzeniem poderwać kobietę powinien skupić się na swojej postawie i na tym jak widzi go kobieta. Powinien być więc wyprostowany, zwrócony twarzą i jak największą powierzchnią ciała w jej stronę, co będzie oznaką zainteresowania i akceptacji. Ponadto w czasie rozmowy z kobietą, mężczyzna powinien unikać zachowań dających wrażenie, że jest znudzony i zniecierpliwiony. Dlatego nie powinien się on wiercić, drapać, rozglądać, ziewać, a jego ruchy powinny być swobodne, spokojne, naturalne.

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jakie są Wasze sposoby na poderwanie dziewczyny? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
3.20
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =