Jak poderwać dziewczynę na dyskotece?

Miłość    
ocena

Kluby, bary i dyskoteki to najlepsze miejsca na poderwanie dziewczyny. Wszyscy idą tam, żeby się pobawić, są zrelaksowani i otwarci na nowe znajomości. Jednak z drugiej strony głośna muzyka, alkohol i mnóstwo ludzi w jednym miejscu sprawia, że podrywanie staje się tam nieco trudniejsze, a żeby było efektywne mężczyzna musi się trochę wysilić.

Jak poderwać dziewczynę na dyskotece?

sxc.hu

Przede wszystkim najtrudniejsze w podrywaniu kobiety na dyskotece jest to, że znajduje się tam bardzo wielu mężczyzn stanowiących potencjalną konkurencję. Wielu z nich przychodzi tam przecież właśnie po to, aby kogoś poznać lub poderwać. Z drugiej strony, ze względu na mnogość możliwości i sposobów na poznanie dziewczyny na dyskotece, miejsce to staje daje bardzo duże możliwości i zwiększa szansę na udany podryw.

Dyskoteka to doskonałe miejsce, gdzie młodzi ludzie mogą zawierać nowe znajomości. Bez większego skrępowania mężczyzna może podejść do interesującej go kobiety i zaproponować jej wspólny taniec. Nie powinien jednak robić tego na parkiecie. Tam aż roi się od podrywaczy polujących na tańczące kobiety i zaczepiających je nieraz w bardzo niesmaczny sposób. Ponadto kobieta, która już znajduje się na parkiecie prawdopodobnie usłyszała ulubiony kawałek lub zwyczajnie ma ochotę potańczyć i ewentualne zawieranie znajomości na parkiecie może zostać z jej strony zlekceważone, może nie mieć na to ochoty. Dlatego najlepszym miejscem na rozmowę i ewentualną propozycję wspólnego tańca jest bar, stoliki, loża lub inne ustronne miejsce, gdzie z dala od bezpośredniego hałasu i zgiełku muzyki można spokojnie porozmawiać i nawiązać bliższy kontakt.

Innym sposobem na poznanie dziewczyny jest poderwanie jej przy barze. Tam najlepiej, widząc, że idzie coś zamówić, zaproponować jej drinka lub piwo, w zależności co pije. Nie należy robić tego zbyt nachalnie.

Aby podryw na dyskotece był skuteczny i udany, nie należy iść tam z nastawieniem, że sam wygląd zdziała swoje i przyciągnie rzesze kobiet. Nie ma nic bardziej błędnego. Kobiety pragną być zdobywane. Dlatego też mężczyzna stojący z boku z kuflem piwa i jedynie obserwujący całą salę, bez najmniejszej chęci do działania, jest na straconej pozycji. Kobieta musi widzieć, że mężczyzna także potrafi się dobrze bawić i że przede wszystkim po to przyszedł do klubu. Ponadto tańczący facet może zdecydowanie skuteczniej poderwać kobietę. Nawiązany w tym czasie kontakt, również ten bliższy, może zostać przecież przeniesiony do baru lub stolika, gdzie spokojnie można porozmawiać, napić się czy zapalić.

Jedną z podstawowych zasad, której należy trzymać się idąc na dyskotekę z zamiarem poderwania kobiety, jest unikanie nadmiernego spożycia alkoholu. Żadna kobieta nie zainteresuje się mężczyzną pijanym, który nad sobą nie panuje, który czuje się momentami może zbyt swobodnie i który przede wszystkim nie jest sobą. Tak rozpoczęta znajomość nie wróży niczego dobrego.

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Poderwaliście kiedyś dziewczynę na dyskotece? Jak Wam się to udało?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =