Jak poderwać dziewczynę na NK?

Miłość    
ocena
Nasza-klasa z pewnością kusi wielu mężczyzn zdjęciami pięknych kobiet, dlatego panowie niejednokrotnie próbują wykorzystać ten portal nie tylko do odświeżenia starych znajomości, ale również do nawiązania nowych relacji erotycznych. Jak skutecznie poderwać dziewczynę na naszej klasie? Zastosuj się do poniższych zasad.

Jak poderwać dziewczynę na NK?

sxc.hu

Zaprezentuj się od jak najlepszej strony. Najistotniejszym punktem Twoich starań powinno być odpowiednie przygotowanie. Sporządź album Twoich najlepszych zdjęć, najlepiej takich, na których zaprezentujesz wszystkie swoje atuty. W tym celu wykorzystaj koniecznie jakieś zdjęcie z wakacji, z Tobą na plaży w roli głównej. Dobrze sprawdzi się również fotografia, na której uprawiasz jakiś sport, na przykład jazdę na nartach. Wyeksponujesz wtedy nie tylko Twoje fizyczne walory, ale także swoją sprawność i dobrą kondycję.

Interesująco przedstaw to, czym się zajmujesz. Równie istotne jest ciekawe przedstawienie swoich zainteresowań. Wykaż się pomysłowością, zasugeruj, że dużo czytasz, znasz się na samochodach i orientujesz się w bieżących wydarzeniach. Jednym słowem zaprezentuj się jako chłopak, którego chciałaby poznać każda dziewczyna.

Pochwal się swoimi osiągnięciami. Na kobietach dobre wrażenie zrobi również jakieś Twoje istotne osiągnięcie. Może to być na przykład zdjęcie, na którym odbierasz dyplom magistra lub coś innego. Ważne, aby robiło wrażenie i wzbudzało ciekawość Twoją osobą. Nie przesadzaj jednak. Mało która dziewczyna lubi mężczyzn, którzy cały czas się przechwalają. Najważniejsze to zachowanie umiaru.

Obdarz ją wyszukanym komplementem. Jeśli będziesz chciał przejść do meritum sprawy i zaczepić dziewczynę, która Ci się podoba, zacznij od obdarzenia jej jakimś pięknym komplementem. Możesz na przykład znaleźć ciekawe zbiorowe konto, powiedzmy najpiękniejszych kobiet, i zaprosić ją do dołączenia do profilu. Potem możesz wysłać jej zaproszenie do grona Twoich znajomych, a na końcu spróbować przejść na bardziej osobiste tematy.

Skomentuj pozytywnie jej zdjęcia. Możesz także w ramach zalotów pozytywnie odnieść się do albumu na jej profilu. Zauważ, że ładnie wygląda, modnie się ubiera albo zwiedza piękne miejsca. Wszystko po to, aby zdobyć jej przychylność i zaufanie. Kiedy Ci się to uda, spróbuj poprosić ją o numer telefonu i wyślij jej jakiegoś miłego esemesa. Potem sprawy powinny potoczyć się już w dobrym kierunku.

Zdarzyło się Wam poderwać kogoś na serwisie społecznościowym?

OCENA
3.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =