Jak poderwać dziewczynę przez gg?

Miłość    
ocena
Internet stwarza naprawdę bardzo wiele możliwości do podrywania dziewczyn. Jedną z nich jest gadu gadu. Dzięki temu komunikatorowi możesz szybko zagaić rozmowę, równie szybko uzyskać odpowiedź i po prostu nawiązać ciekawą znajomość. Jak poderwać dziewczynę na gg? Dowiedz się i zastosuj rady w praktyce.

Jak poderwać dziewczynę przez gg?

sxc.hu

Odpowiedni wybór kandydatki. GG z jednej strony stwarza sposobność do poznania interesującej osoby, z drugiej natomiast Twoje zadanie będzie utrudnione. Nie widzisz bowiem, z kim rozmawiasz i możesz jedynie mieć nadzieję, że wybrana dziewczyna będzie bliska Twojego wymarzonego ideału. Chyba, że skorzystasz z opcji „Moja generacja pl”, wtedy masz szansę zobaczyć jej zdjęcie. Ważne, abyś przed przystąpieniem do rzeczy, dokonał wstępnej selekcji. Wybierz więc dziewczynę najlepiej z Twojego miasta i w odpowiednim dla Ciebie wieku.

Zagajenie rozmowy. Skuteczne nawiązanie rozmowy na gg nie jest wcale takie proste i pierwsza próba może okazać się nieudana. Nie zrażaj się jednak i konsekwentnie udoskonalaj swoją metodę. Nie zaczepiaj dziewczyny w nachalny sposób, udaj raczej, że masz tylko chwilkę czasu i potrzebujesz z kimś porozmawiać. Dziewczyny chętnie wchodzą w rolę pocieszycielek złamanych serc, możesz więc zwierzyć się, że zostałeś porzucony przez dziewczynę i bardzo cierpisz.

Zasada wielu pytań. Nie proponuj od razu spotkania, ani nie pytaj jej, jak wygląda. Na razie musi Ci wystarczyć jedynie wyobraźnia. Zadawaj za to wiele pytań, które po pierwsze dziewczyna odbierze jako prawdziwe zainteresowanie jej osobą, a po drugie umożliwią Ci one zdobycie podstawowych informacji na jej temat.

Uzyskanie bardziej konkretnych danych. Jeśli rozmowa będzie się układać po Twojej myśli, spróbuj uzyskać coś konkretnego – numer telefonu czy adres mejlowy. Zaznacz, że jesteście z tego samego miasta, więc być może spotkacie się przypadkiem na ulicy. Zapytaj dziewczynę o jej ulubione miejsca i sposób spędzania wolnego czasu.

Zaproponowanie randki. Wreszcie możesz bezpośrednio zaproponować jej spotkanie. Wybierz miejsce i czas, które będą dla niej najbardziej dogodne i koniecznie się nie spóźnij. Na randkę możesz zabrać jakiś ładny, pojedynczy kwiat i wręczyć go dziewczynie na dobry początek. Pamiętaj również, że jeśli dziewczyna, z którą się umówisz, nie będzie jednak w Twoim typie, nie powinieneś się od razu wycofywać. Zaproponuj raczej przyjaźń. Kto wie, może zostanie ona jedną z Twoich najlepszych znajomych?

Czy uważacie taki sposób flirtu za skuteczny?

OCENA
2.86
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =