Jak poderwać dziewczynę z klasy?

Miłość    
ocena
Jeśli dziewczyna, która Ci się bardzo podoba, chodzi z Tobą do klasy, żeby ją poderwać z jednej strony masz ułatwione zadanie. Często z nią przebywasz i masz mnóstwo okazji, żeby nawiązać jakąś rozmowę. Z drugiej strony masz świadomość, że jeśli wyznasz swoje uczucia, a ona Cię odrzuci, może Cię spotkać upokorzenie na forum całej klasy. Jak więc poderwać dziewczynę w takich warunkach?

Jak poderwać dziewczynę z klasy?

photoxpress.com

Wykorzystaj jej zdolności. Jeżeli Twoja wybranka jest szczególnie dobra z jakiegoś przedmiotu, śmiało możesz poprosić ją o korepetycje. Kiedy uda Ci się zaaranżować kilka spotkań, będziesz mógł poruszyć nieco bardziej osobiste tematy i dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Jeśli poznasz jej zainteresowania, będzie Ci łatwiej zagajać rozmowę i wymieniać się ciekawostkami. Poza tym w ramach rewanżu za udzieloną pomoc możesz zaprosić ją do kina lub kupić jej ulubione czekoladki.

Pomóż jej w trudnym zadaniu. Odwrotną strategią jest zaproponowanie dziewczynie z klasy pomocy w zadaniu z dziedziny, w której Ty jesteś dobry. Jeśli ona ma zdolności humanistyczne, a Ty przeciwnie – matematyczne, będziecie się świetnie uzupełniać. Dziewczyny bardzo lubią przyjmować męską pomoc, więc nawet jeśli nie dotyczy ona konkretnego, szkolnego przedmiotu, ale na przykład zaniesienia do domu ciężkich zakupów, z pewnością wzbudzisz w niej przychylne nastawienie.

Poproś ją do tańca na szkolnej dyskotece. Bardzo dogodną okolicznością do poderwania dziewczyny z klasy jest szkolna dyskoteka. Możesz poprosić ją do tańca i spróbować ją przytulić. Jeżeli jej reakcja będzie pozytywna, możesz nawet zdobyć się na miłosne wyznanie lub po prostu ją gdzieś zaprosić. Oczywiście nie zapomnij o komplementach na temat jej wyglądu. Dziewczyny uwielbiają słuchać, że są atrakcyjne.

Zaimponuj jej. Jeżeli chcesz zdobyć dziewczynę z klasy, powinieneś jej czymś zaimponować. Zaproś ją na przykład na szkolny mecz piłki nożnej, w którym będziesz brał udział. Jej obecność na trybunach z pewnością odpowiednio Cię zdopinguje i masz szansę na wzbudzenie w niej podziwu. Innym pomysłem może być zdobycie biletów na koncert jej ulubionego zespołu.

Napisz list miłosny. Jeśli już przygotujesz sobie grunt pod miłosne wyznanie, a nie masz odwagi wyznać jej osobiście swoich uczuć, napisz romantyczny list. Możesz do tego celu wykorzystać jakiś wiersz dobrego poety. Dziewczyny są zwykle bardzo wrażliwe na poetyckie wyznania. Kup więc piękną papeterię, napisz list i umiejętnie podrzuć go do jej plecaka. Potem musisz już jedynie zaczekać na jej odpowiedź.

Dobre sposoby czy znacie lepsze?

OCENA
3.60
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =