Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

Miłość    
ocena
Nieśmiałe dziewczyny wbrew pozorom wzbudzają u mężczyzn duże zainteresowanie. Najczęściej wynika to z faktu, że wydają się one bardziej niedostępne, stanowią więc dla chłopaków prawdziwe wyzwanie. Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę? Podpowiemy Ci kilka metod.

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

photoxpress.com

Pokaż, że ona Ci się podoba. Czasami dziewczęca nieśmiałość wiąże się z zaniżonym poczuciem własnej wartości. Dziewczyna, która Ci się podoba, może więc zwyczajnie nie być świadoma, że wzbudza w Tobie cieplejsze uczucia. Powinieneś zatem w jakiś sposób okazać jej swoje zainteresowanie. Możesz wyróżnić ją wśród koleżanek, dając właśnie jej kwiaty na Walentynki albo drobiazg z okazji jej imienin. Dobre wrażenie sprawi również jakiś delikatny komplement. Nie musi on dotyczyć jej wyglądu, ale jakiejś cechy charakteru. Możesz śmiało wykorzystać tu, coś, co Ci się w niej podoba. Powiedz na przykład, że jest miła lub inteligentna.

Zaproś ją na spotkanie w większym gronie znajomych. Dobrą okazją do poderwania nieśmiałej dziewczyny jest również zaaranżowanie spotkania z udziałem innych osób. Może to być zwyczajna impreza albo wyjście do kina. Ważne, by dzięki tej sposobności, dziewczyna trochę się z Tobą oswoiła, a nawet zainteresowała się Twoją osobą. Spróbuj z nią porozmawiać i spraw, żeby czuła się w Twoim towarzystwie swobodnie.

Poznaj jej zainteresowania. Bardzo istotną sprawę stanowi poznanie jej zainteresowań. Jest to jedna z kluczowych kwestii na początku każdego związku. Być może się okaże, że wiele was łączy: lubicie podobną muzykę lub macie zbliżone poglądy na różne tematy. Nie spiesz się natomiast z poruszaniem damsko-męskich tematów. Jak dobrze się poznacie, będzie Ci łatwiej otwarcie poruszyć tę kwestię.

Bądź delikatny i czuły. Jeśli uda Ci się zaprosić ją na randkę, bądź cierpliwy i nie narzucaj jej fizycznej bliskości. Możesz podczas kinowego seansu delikatnie wziąć ją za rękę i zobaczyć, jak zareaguje. Jeśli nie cofnie dłoni, na pożegnanie delikatnie pocałuj ją w policzek. Pocałunek w usta zostaw sobie jednak na kolejną okazję. Być może Twoja wybranka Cię zaskoczy i sama przywita Cię pocałunkiem?

Który ze sposobów najbardziej przypadł Wam do gustu?

UWAGA!
Zdobywanie nieśmiałej dziewczyny będzie od Ciebie wymagać wiele cierpliwości. Wszystko musi się odbywać stopniowo, tak by Twoja dziewczyna mogła przezwyciężyć swoje kompleksy. Skoro jednak wybrałeś właśnie ją, to z pewnością gra jest warta świeczki. Spokojnie zatem wszystko przemyśl i po prostu zabierz się do dzieła.
OCENA
3.80
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =