Miłość Jak poderwać nieśmiałego chłopaka?

Jak poderwać nieśmiałego chłopaka?

-

Nie wystrasz go. Najważniejszą zasadą w podrywaniu nieśmiałego chłopaka jest ostrożność. W tym przypadku odpadają wszystkie prowokacyjne sztuczki, w których dziewczyny wykorzystują swoje kobiece wdzięki. Zbyt odważne zalecanie się do nieśmiałego chłopaka może nawet przynieść odwrotne skutki, ponieważ wybranek przyparty do muru będzie się czuł niekomfortowo i po prostu się wycofa.

Wykorzystuj preteksty i zaaranżowane sytuacje. Najlepszym sposobem na zbliżenie się do nieśmiałego chłopaka jest natomiast zagajenie rozmowy w sytuacjach najbardziej zwyczajnych. Warto również pokusić się o włączenie w całą sytuację najbliższych znajomych. Jeśli znają oni bowiem obiekt Twojego zainteresowania, mogą zorganizować jakieś wspólne wyjście, na którym „przypadkiem” znajdziecie się z wymarzonym chłopakiem sam na sam.

Zdobądź jego zaufanie. Jeśli już uda Ci się wejść w krąg jego bliskich znajomych, nie wysyłaj od razu damsko-męskich sygnałów. Rozmawiaj z nim raczej na tematy najbardziej ogólne. Może niekoniecznie o pogodzie, ale na przykład o ulubionych książkach, filmach, grach. Nieśmiali młodzi mężczyźni najczęściej mają świat bardzo ciekawych zainteresowań, a jeśli już do niego wpuszczą młodą kobietę, wróży to naprawdę dobrze.

Zdejmij jego maskę. Kiedy zdobędziesz jego zaufanie, powoli zacznij sugerować, że Twój wybranek podoba Ci się nie tylko jako przyjaciel, ale także jako mężczyzna. Na tym etapie śmiało możesz sobie pozwolić na zaaranżowanie romantycznego wieczoru z muzyką w tle. Kiedy zejdziecie na bardziej osobiste tematy, przysuń się do niego i delikatnie pocałuj go w usta. Jeśli wyczujesz, że ten gest będzie jednak zbyt śmiały, możesz po prostu wziąć go za rękę.

Czy te zaprezentowane metody są Waszym zdaniem skuteczne?

Uwaga!

Potem sprawa będzie już bardzo prosta. Często okazuje się bowiem, że nieśmiały chłopak jest tak naprawdę wulkanem namiętności i kiedy już otworzy się przed dziewczyną, pokaże zupełnie inne oblicze. Zdobycie takiego mężczyzny wymaga więc sporo zachodu, ale z pewnością się opłaca, ponieważ zwykle najbardziej cenimy to, co przychodzi nam z największym trudem.
Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak wygląda kurs na stewardessę?

Zawód stewardessy czy stewarda to marzenie wielu osób. Ciągłe podróże, poznawanie nowych ludzi, ciekawa praca, wysoka pensja – oto niektóre profity, płynące z wykonywania tego zawodu. Jednak w jego spełnienie się trzeba włożyć wiele wysiłku. Oto kilka porad dla tych, którzy pragną ziścić owo pragnienia:

Jak zrobić żelowe paznokcie z brokatem?

Nadchodzące lato to czas, który sprzyja eksponowaniu zarówno dłoni, jak i stóp. Nie musimy ich chować w ciepłym obuwiu, rękawiczkach czy kieszeniach. To również okres, kiedy jest dużo słonecznych dni, sprzyjających temu, aby nasze paznokcie zabłysły odpowiednim blaskiem.

Zobacz też

Jak oduczyć psa gryzienia?

Najczęściej problem gryzienia przedmiotów w domu dotyczy szczeniąt. Młode psiaki poznają świat za pomocą zębów, dlatego biorą do pyska wszystko, co znajdą na swej drodze. Musimy przede wszystkim zaopatrzyć się w zestaw zabawek, które pies będzie mógł gryźć.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: