Jak poderwać starszego faceta?

Miłość    
ocena

Wydaje się, że kobiety mają naturalną skłonność do wiązania się ze starszymi partnerami. Taki mężczyzna kojarzy się bowiem z emocjonalną dojrzałością, odpowiedzialnością i finansową stabilizacją. Jak zatem rozkochać w sobie starszego faceta?

Jak poderwać starszego faceta?

photoxpress.com

Poznaj jego zainteresowania. W nawiązaniu relacji ze starszym mężczyzną bardzo ważne jest poznanie jego zainteresowań. Partnerów z różnych pokoleń najczęściej dzieli odmienne spojrzenie na rzeczywistość. Starszy partner może słuchać zupełnie innej muzyki, czytywać inne gazety i lubić inne kino. Nie jest to jednak przepaść nie do przezwyciężenia. Jeśli zafascynował Cię dojrzały mężczyzna, to znaczy, że przyciąga Cię także jego świat. Powinnaś zatem zgłębić jego zainteresowania i uczynić je częścią swojego życia. Nie oznacza to, że musisz zrezygnować ze swoich pasji. Ważne jest jednak zbudowanie wspólnej płaszczyzny, na której będziecie się mogli porozumieć.

Pokaż, że on Ci się podoba. Jeżeli zakochałaś się w starszym mężczyźnie, powinnaś również zasygnalizować mu swoje uczucia. Być może Ty też zwróciłaś jego uwagę, ale on nie jest pewien, czy interesuje Cię związek z dojrzałym partnerem. Daj mu więc do zrozumienia, że Ci się podoba, a potem obserwuj jego reakcję. Istnieje raczej małe prawdopodobieństwo, że dostaniesz przykrego kosza. Dla mężczyzn świadomość, że są w oczach młodszej kobiety atrakcyjni, zawsze jest budujący. Być może będzie to przełomowy moment, po którym Twój wybranek zacznie patrzyć na Ciebie nieco inaczej.

Zastosuj tradycyjne triki uwodzenia. Jeżeli zobaczysz, że mężczyzna reaguje na Ciebie pozytywnie, możesz śmiało sięgnąć do wszystkich kobiecych sztuczek związanych z uwodzeniem. Zadbaj o wygląd, ale nie posuwaj się do prowokacji. Postaw raczej na dyskretny erotyzm – delikatne perfumy, kobiece gesty, przelotny dotyk. Powabu doda Ci posługiwanie się ciepłym, niskim tonem głosu, który kojarzy się ze zmysłowością i sexappealem.

Wykaż się dojrzałością. Starszy mężczyzna może oczekiwać, że kobieta będzie dla niego partnerką we wszystkich dziedzinach życia. Warto zatem eksponować te cechy swojego charakteru, które wskazują na dojrzałość: odpowiedzialne podejście do życia czy unikanie ryzykownych zachowań. Nie jest to oczywiście regułą. Niektórzy mężczyźni nawet w późnym wieku preferują partnerki, które będą się od nich bardzo różnić – dodadzą ich życiu wigoru i beztroski. Wszystko będzie zatem zależeć od indywidualnych preferencji wybranka.

Znacie inne sposoby na zdobycie starszego faceta? Podzielcie się nimi z nami!

OCENA
3.25
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =