Jak podtrzymać namiętność w związku?

Miłość    
ocena

W każdym związku mężczyzny i kobiety erotyka odgrywa bardzo istotną rolę. Na jakość seksu składa się wiele rzeczy, jednak zdecydowanie najważniejszą z nich jest namiętność. To właśnie ona sprawia, że dochodzimy w łóżku do szczytu rozkoszy.

Jak podtrzymać namiętność w związku?

sxc.hu

Namiętność polega na angażowaniu się w erotyczną grę z wielką pasją i bez reszty. Namiętność ogarnia nas wtedy, gdy pożądanie jest na tyle duże, że przestajemy świadomie kontrolować nasze zachowanie i pozwalamy dojść do głosu cielesnym pragnieniom. Kochamy się wtedy bez zahamowań, jesteśmy odważni w pieszczotach i śmiało demonstrujemy własne erotyczne oczekiwania.

Namięny seks

Źródło: sxc.hu

Żeby być namiętnym kochankiem czy kochanką, trzeba się przede wszystkim na to odważyć. Wstyd i lęk należy zostawić za drzwiami sypialni, w łóżku zaś nie obawiać się przejęcia inicjatywy i wyszukanych technik miłosnych. Namiętny mężczyzna to taki, który nie ulega erotycznej monotonii, ale za każdym razem stara się udowodnić swojej wybrance jak bardzo jej pożąda. Zawsze pamięta o pieszczotach, których nie traktuje jak obowiązku kilkuminutowej gry wstępnej, ale wkłada w nie wiele energii. Namiętny kochanek otwarcie okazuje w łóżku emocje, komplementuje wygląd swojej partnerki i nie waha się zaproponować jej nowych doświadczeń seksualnych.

Z kolei namiętna kochanka jest niezwykle zmysłowa. Potrafi rozbudzić swojego partnera wyrafinowanymi pieszczotami, umie być także ostra i wyzywająca. Śmiało ujawnia swoje erotyczne preferencje, a także prowadzi z kochankiem miłosną grę, w której nie boi się użyć erotycznych gadżetów.

Namiętność to przede wszystkim wysoki poziom erotycznych emocji, a więc chodzi tu o to, aby seks nie był tylko rozładowaniem napięcia, ale aby angażował całą naszą energię. Jeśli w naszym związku nie brakuje namiętności, nie jest dla nas problemem kochanie się w środku dnia, na podłodze w kuchni czy rankiem pod prysznicem. Najważniejsza jest tu spontaniczność i niezgoda na to, aby nasze życie seksualne zostało zdominowane przez mało atrakcyjne nawyki, które z czasem przerodzą się w zwykłą rutynę i odbiorą nam radość z chwil erotycznej intymności.

UWAGA!

Pamiętajmy również, że do istnienia namiętności konieczne są starania obojga kochanków. Polega ona bowiem nie tylko na przyjmowaniu, ale także obdarzaniu kogoś przyjemnością. Dopóki nasz seks będzie gorący, możemy mieć pewność, że w łączącą nas relację nie wkradnie się groźna obojętność. Poza tym określenie kogoś mianem namiętnego kochanka jest w dziedzinie seksu najwyższym komplementem, jakim możemy go obdarzyć.

Jak dbacie o swój związek? Co robicie, by w Wasze życie nie wkradła się rutyna?

OCENA
3.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =