Jak powiedzieć przyjacielowi, że się go kocha?

Miłość    
ocena

Zakochanie się w przyjacielu jest zawsze problematyczną sytuacją, niezależnie od tego, czy jest on tej samej czy innej płci. Z jednej strony dobrze znasz tę drugą osobę, rozumiecie się, spędzacie razem czas. Z drugiej strony nie możesz dokładnie przewidzieć, jak zareaguje on na wiadomość, że czujesz do niego coś więcej niż tylko przyjaźń. Jak powiedzieć przyjacielowi, że go kochasz? Oto kilka prostych wskazówek.

Jak powiedzieć przyjacielowi, że się go kocha?

photoxpress.com

Opowiedz mu zmyśloną historię. Jeśli obawiasz się reakcji Twojego przyjaciela, zwłaszcza w sytuacji, gdy jesteś mężczyzną i nie wiesz, co on sądzi na temat miłości homoseksualnej, możesz wybadać jego poglądy, opowiadając mu historię jakiegoś znajomego. Powiedz, że zakochał się on w swoim przyjacielu i nie wie, jak mu to wyznać. Jeśli zorientujesz się, że Twój przyjaciel nie widzi w tej sytuacji niczego nadzwyczajnego, możesz zaryzykować otwartą rozmowę. Poza tym, nie bez powodu zakochałeś się w swoim przyjacielu. Całkiem możliwe, że on również myśli o przekształceniu waszej znajomości w coś więcej. Jeśli tak jest, po Twojej opowieści z pewnością da Ci jakiś znak.

Zaaranżuj romantyczną sytuację we dwoje. Innym sposobem na wyznanie uczuć przyjacielowi może być stworzenie do tego celu odpowiednich okoliczności. Romantyczna muzyka i kolacja przy świecach będą stanowić doskonałą oprawę do obudzenia w nim cieplejszych uczuć. Jeśli jesteś mężczyzną, możesz dzięki temu zorientować się, w jaki sposób przyjaciel będzie reagował na Twoją fizyczną bliskość, czy podoba mu się męskie ciało i męskie towarzystwo w sytuacjach intymnych.

Szczerze i spokojnie z nim porozmawiaj. Możesz również zdecydować się po prostu na szczerą rozmowę z przyjacielem. Wyznaj, że od dawna wzbudza w Tobie namiętne uczucia i że chcesz wiedzieć, czy macie szansę stworzyć razem związek erotyczny. Nawet jeśli okaże się, że przyjaciel nie pała do Ciebie równie gorącym uczuciem, z pewnością Twoja odwaga mu zaimponuje, a otwarta rozmowa przyczyni się do oczyszczenia atmosfery. Będziesz wiedzieć, na czym stoisz i cała sytuacja się wyjaśni.

Zaryzykuj i idź na całość. Jeżeli masz gorący temperament, możesz spróbować to wykorzystać i zamiast przeprowadzania poważnych rozmów, po prostu pokaż przyjacielowi swoją namiętność: pocałuj go w usta, weź za rękę, obejmij. Być może Twój przyjaciel już od dawna na to czeka, ale nie ma odwagi zrobić pierwszego kroku, a tymczasem szczęście znajduje się w zasięgu ręki.

UWAGA!

Metodę wyznania miłości przyjacielowi najlepiej dostosować do własnego typu osobowości, a także do temperamentu drugiej strony.

Myślisz, że mogłabyś/ mógłbyś zakochać się w przyjacielu? Podzielcie się opiniami.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =