Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Miłość    
ocena

O tym jak mężczyzna powinien się zachowywać i co robić, aby zwrócić na siebie uwagę kobiety, która wpadła mu w oko, napisano już chyba wszystko, choć i tak zapewne nie jest to potrzebne, ponieważ mężczyźni mają we krwi zdobywanie. Jednak co zrobić, kiedy to kobieta chce przejąć inicjatywę i zwrócić na siebie uwagę mężczyzny?

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

photoxpress.com

W przypadku kobiet, metody zainteresowania sobą mężczyzny, znacząco różnią się od tych stosowanych przez mężczyzn. Aby nie wywołać efektu wręcz odwrotnego od zamierzonego, muszą być subtelniejsze, delikatniejsze i ze względu na charakter mężczyzn, znacznie bardziej bezpośrednie. Mężczyźnie trzeba od samego początku jasno dać do zrozumienia, że wpadł nam w oko, w przeciwnym wypadku, kiedy będzie musiał się zastanawiać nad zamiarami kobiety, zniechęci się i znudzi.

Najważniejsze w uwodzeniu i rozkochiwaniu w sobie mężczyzny jest poznanie cech, na które najczęściej zwraca on uwagę, gdy interesuje się kobietą. Mowa tu przede wszystkim o naturalności. Mężczyźni wbrew pozorom wcale nie lubią kobiet sztucznych, zachowujących się nienaturalnie tylko po to, aby się im przypodobać. Ponadto, gdy mężczyzna pozna kobietę, która jest sobą, niczego nie udaje i nie ukrywa, on sam poczuje się swobodnie i naturalnie, a co za tym idzie dobrze.

UWAGA!

Z całą pewnością można stwierdzić, że droga do męskiego serca wiedzie przez zwyczajną i naturalną kobiecość, która emanuje z każdej z nas. Poczucie humoru, odrobina troski, garść zainteresowania, kropla szaleństwa oraz spora doza inteligencji sprawią, że każdy mężczyzna oszaleje na naszym punkcie już po pierwszym spotkaniu.

Wspomniana już naturalność dotyczy nie tylko charakteru, ale także wyglądu zewnętrznego. Jeżeli na co dzień kobieta raczej się nie maluje i ubiera zdecydowanie skromnie, gdy chcąc zwrócić na siebie uwagę mężczyzny zrobi mocny make-up, założy odważny, rzucający się w oczy strój, który dodatkowo zupełnie nie pasuje do niej samej i do jej charakteru, mężczyzna od razu wyczuje, że kobieta nie jest prawdziwa, że nie jest sobą, a jedynie podąża za modą, co niestety nie wzbudza zainteresowania mężczyzn.

jak poderwać chłopakaphotoxpress.com

Na czym jeszcze warto się skupić próbując zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, który wpadł nam w oko? Na pewno warto zainwestować w oryginalne, pięknie i długo pachnące perfumy, które współgrają z charakterem i wyglądem kobiety. Pozostawiając za sobą tajemniczą mgiełkę zapachu, mężczyzna z którym zaczynamy się spotykać zacznie kojarzyć ten konkretny zapach z konkretną kobietą. Sprawi to, że w podświadomości będzie się mu ona wydawała bliska i znajoma, a to już połowa sukcesu.

W jaki sposób rozkochujecie w sobie mężczyzn? Czekam na Wasze komentarze.

OCENA
3.12
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =