Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Miłość    
ocena

Miłość jest wypadkową bardzo wielu czynników. Właściwie trudno powiedzieć, dlaczego zakochujemy się w tej, a nie innej osobie. Jeżeli jednak chcesz rozkochać w sobie dziewczynę, możesz nieco pomóc losowi.

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

photoxpress.com

Praw jej komplementy. Dziewczyna, żeby zakochać się w mężczyźnie, musi najpierw poczuć się adorowana. Wykorzystuj więc każdą okazję, żeby wyrazić swoją aprobatę dla jej wyglądu, inteligencji czy zdolności. Przemyśl jednak wcześniej, co dokładnie mógłbyś powiedzieć. Nie posługuj się staroświeckimi frazesami, ale wymyśl coś oryginalnego, co jednocześnie będzie brzmiało naturalnie. Możesz również pieszczotliwie zdrabniać jej imię, ale tylko wtedy, gdy nie wyrazi sprzeciwu. Niektóre kobiety mogą bowiem odebrać takie zdrobnienia jako wyraz niepoważnego traktowania ich osoby.

Zaimponuj jej. Postaraj się także o to, żeby dziewczyna miała szansę Cię za coś podziwiać. Kobietom szalenie podobają się mężczyźni z pasją, którzy potrafią interesująco opowiadać o tym, co robią. Chłopak, który ma konkretne zainteresowania uchodzi za kogoś, kto potrafi dążyć do celu. Kobiety bardzo cenią takie męskie cechy, jak determinacja, odwaga czy siła przebicia. U boku takiego chłopaka dziewczyna czuje się bezpiecznie i jest szczęśliwa, że wybrał właśnie ją. Warto więc zaimponować kobiecie, bo wtedy na pewno zwróci uwagę na mężczyznę.

Zaproponuj niebanalną randkę. Dziewczynie na pewno spodoba się chłopak, który będzie miał ciekawy pomysł na wspólne spędzenie czasu. Nie chodzi o to, żeby na randce proponować kobiecie na przykład skoki na bungee. Wystarczy, że zmodyfikujesz nieco jakiś standardowy scenariusz spotkania. Jeśli zatem zaprosisz kobietę do kina, wybierz jakiś ambitny film z dobrymi recenzjami, a nie klasyczny kryminał czy romans. Z kolei randka w restauracji może się wiązać z próbowaniem egzotycznych potraw, których dotąd nie kosztowała Twoja partnerka, choćby sushi.

Ugotuj coś dla niej. Na pewno wypadniesz doskonale w oczach kobiety, jeżeli przygotujesz dla niej kolację. Nie chodzi tylko o romantyczną atmosferę – świece, piękne nakrycia i nastrojowa muzyka są obowiązkowe. Ważne jednak, żebyś sam spróbował coś ugotować. Kobiety na widok mężczyzny, który przyrządza wspaniałą potrawę reagują podobnie jak na widok mężczyzny z dzieckiem. Automatycznie uruchamiają się u nich bardzo pozytywne skojarzenia i budzi się zaufanie. Być może powinno się nawet zmienić obiegowe powiedzenie i stwierdzić, że przez żołądek można dotrzeć do serca kobiety.

Jakie Wy macie sposoby na rozkochanie w sobie dziewczyny? Co działa najlepiej? Podzielcie się swoimi pomysłami!

OCENA
2.83
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =