Jak się ubrać na randkę?

Miłość    
ocena

Przed pierwszą randką kobiety zwykle wpadają w panikę. Nie wiedzą, co na siebie włożyć, żeby wyglądać wyjątkowo. Dobrze pomyśleć o swoim stroju z wyprzedzeniem. Wtedy mamy większą pewność, że flirt będzie udany.

Jak się ubrać na randkę?

photoxpress.com

Trzeba umieć dopasować wygląd do sytuacji. Na kolację lepiej ubrać się elegancko. Założyć obcisłą sukienkę w kolorze czarnym lub czerwonym. Ponoć ten ostatni gwarantuje szczególny sukces i powodzenie podczas uwodzenia. Idąc do restauracji, dobrze ubrać buty na obcasie. Wspaniale wysmuklą one sylwetkę i sprawią, że będziesz się czuła kobieco.

Do tego dobrać można uwielbiane przez panów czarne, cienkie rajstopy i zabrać ze sobą torebkę kopertówkę. Do takiej kreacji będzie pasowała wytworna biżuteria. Świetnym pomysłem jest ładny wisiorek, który przyciągnie uwagę do dekoltu. Ten zestaw z pewnością oczaruje partnera od pierwszego wejrzenia.

Umawiając się wieczorem w mieście, trzeba liczyć się z tym, że mężczyzna zabierze nas do klubu. Warto mieć wtedy na sobie wygodne spodnie, buty i seksowną bluzkę. Ważne, żeby w tańcu czuć się swobodnie. Można założyć też  oryginalny dodatek, który przyciągnie uwagę, na przykład świecące kolczyki czy kilka cienkich bransoletek.

Na wypad za miasto zabierz prostą koszulę, bluzkę i materiałowe spodnie lub dżinsy. Trzeba mieć przygotowany żakiet czy kardigan. Do takie zestawu pasować będą małe kolczyki, łańcuszek czy ozdobny zegarek. Nie musisz jednak dźwigać w torbie rzeczy na zapas. Jeśli zacznie padać, może partner okryje nas swoją kurtką.

Niezależnie od miejsca czy pory dnia mężczyznę można przyciągnąć zapachem. Na dzień lepiej wybrać lżejszy i świeży, na wieczór zmysłowy i kuszący. Dobrze jest też wcześniej przećwiczyć makijaż i nie przesadzić zbytnio z mocnymi kolorami na spotkanie w dzień.

A jak mężczyzna powinien się ubrać, by pododobać się kobietom? Zobaczcie, co mówią (film Sagio.pl):

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jaki styl preferujecie? Czego na pewno nie ubralibyście na randkę?

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =