Jak sprawdzić, czy chłopak Cię kocha?

Miłość    
ocena
Kocha czy nie kocha? – oto odwieczne pytanie, które zadają sobie kobiety. Niektóre dziewczyny gotowe są nawet pójść do wróżki, aby posiąść upragnioną wiedzę. Tymczasem nie jest to konieczne. Wystarczy odrobina uwagi i refleksji, aby dowiedzieć się, czy on traktuje nas poważnie.

Jak sprawdzić, czy chłopak Cię kocha?

photoxpress.com

Szuka Twojego towarzystwa. Zakochany chłopak na pewno chce się jak najczęściej spotykać ze swoją dziewczyną. Znajduje dla niej czas, zawsze kiedy ma okazję. Dzwoni tylko po to, żeby powiedzieć, że ją kocha i wysyła czułe esemesy. Czasami rezygnuje ze spotkania z kumplami, żeby móc zobaczyć się ze swoją ukochaną. Nie wychodzi także samotnie na większe imprezy.  

Przedstawia Cię swojej rodzinie i znajomym. Jeżeli chłopak Cię kocha, będzie chciał, żebyś poznała jego najbliższą rodzinę i przyjaciół. Nie unika zapraszania Cię do domu i oficjalnie wszystkich informuje, że jesteście razem. Chce, żebyś uczestniczyła w jego codziennym życiu. Poza tym, jeżeli chłopak jest w Tobie zakochany, będzie dzielił się z Tobą swoimi sprawami i traktował Cię jak najbliższą osobę.

Interesuje się Tobą. Możesz być pewna uczuć swojego chłopaka, jeśli to, czym się zajmujesz jest dla niego ważne. Powinnaś zwrócić uwagę, czy Twój wybranek pyta, jak Ci minął dzień, dlaczego jesteś smutna albo co sprawiło, że masz świetny humor. Kochający mężczyzna na pewno zareaguje na zmiany Twojego nastroju i będzie mu zależało na Twoim szczęściu.
Okazuje Ci męską czułość i opiekuńczość. Jego uczucia możesz także poznać po tym, jak się zachowuje, gdy jesteście sam na sam. Wyczujesz z pewnością, czy całuje Cię z czułością, czy ważne są dla niego Twoje potrzeby, czy nie zmusza Cię do bliskości, jeśli nie masz na nią ochoty. Zakochany chłopak będzie także się Tobą opiekował, spróbuje Ci pomóc w trudnych sytuacjach i pokazać, że możesz na niego liczyć.

Jest wierny i nie chce się Tobą dzielić. Bardzo ważną kwestię stanowi również jego wierność. Jeżeli jesteś naprawdę kochana, Twój chłopak nie będzie szukał okazji do zdrady i mimo obecności obok innych atrakcyjnych dziewczyn, on będzie chciał być tylko z Tobą. Nie warto jednak wypróbowywać jego zaangażowania, namawiając koleżankę do próby uwiedzenia Twojego mężczyzny. Jeżeli bowiem go kochasz, zdobądź się na zaufanie. Zaangażowanie chłopaka możesz  też ocenić, sprawdzając czy jest o Ciebie zazdrosny. Zakochany mężczyzna na pewno nie będzie chciał się Tobą z nikim dzielić.

Czy twój chłopak zdał powyższy test?

OCENA
4.53
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =