Jak urozmaicić życie seksualne?

Miłość    
ocena

W pierwszych miesiącach związku między mężczyzną i kobietą istnieje tak silne pożądanie, że seks sam w sobie stanowi wystarczającą atrakcję, której nie trzeba w żaden sposób urozmaicać. Jednak z czasem w każdej relacji erotycznej pojawia się moment, kiedy kochanków przestaje już fascynować sama możliwość kochania się z partnerem, zwłaszcza jeśli jego ciało jest na co dzień dostępne i dobrze znane.

Jak urozmaicić życie seksualne?

sxc.hu

Wtedy okazuje się, że podobnie jak należy dbać o wzajemne uczucia, trzeba się również zatroszczyć o fizyczną stronę naszego związku. Pojawia się zatem pytanie, w jaki sposób urozmaicić wspólny seks? Najprostszym rozwiązaniem, po który sięgają kochankowie jest wypróbowywanie w łóżku nowych pozycji.

Z pewnością niewiele jest par, które kochają się tylko w ułożeniu klasycznym, jednak nawet osoby zaawansowane w sztuce miłosnej zawsze mogą znaleźć dla siebie w tej materii coś zupełnie nowego. Pobudzająco działa zamiana dotychczas preferowanych ról - jeżeli to mężczyzna był do tej pory stroną dominującą, teraz może przejąć tę funkcję kobieta i na odwrót. Podobnie jeśli para kochała się przeważnie patrząc sobie w oczy, warto spróbować wersji od tyłu. Seks można również urozmaicić poprzez odejście od tradycyjnej scenerii – zamiana sypialni na kuchenny stół, wannę czy też ciasne wnętrze samochodu na pewno wpłynie korzystnie na erotyczne doznania. Inną możliwością wzbogacenia dotychczasowego seksu jest sięgnięcie po różnorodne gadżety.

Szczególne pole do popisu mają tu kobiety, które wkładając super seksowną bieliznę uzupełnioną o pończochy i wysokie szpilki z pewnością dodadzą pikanterii łóżkowym igraszkom. Oczywiście dla spragnionych szczególnie mocnych wrażeń istnieje cała gama sexshopowych wynalazków i filmów mocno działających na wyobraźnię. Jednak należy w tej materii zachować pewną dozę ostrożności i wszelkie innowacje uzgadniać z partnerem, gdyż udany seks to taki, w którym obie strony są w stu procentach zadowolone i nie czują presji do podejmowania określonego typu zachowań. Często zdarza się, że już drobna zmiana pozwala zobaczyć stałego partnera w zupełnie innym świetle. Ktoś, kto na ogół wydawał się w łóżku nieśmiały, nagle sam inicjuje seks lub decyduje się na pikantne komentarze, z pewnością zostanie oceniony przez kochanka czy kochankę jako tajemniczy i interesujący. Oczywiście nie chodzi tu o całkowitą metamorfozę posiadanego temperamentu, gdyż tak naprawdę nie mamy na niego wpływu, ale o otwarcie się na coś nowego, co być może bardzo przypadnie nam do gustu.

Gdzie szukalibyście informacji dotyczących życia intymnego? Podzielcie się swoją opinią.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =