Jak wzbudzić zazdrość?

Miłość    
ocena

Zazdrość jest wyniszczającym i zatruwającym życie uczuciem. Potrafi skutecznie utrudnić życie, zaburzyć funkcjonowanie związku i sprawić, że zaufanie między partnerami, które jest podstawą każdego związku, zostanie zdeptane i zejdzie na dalszy plan. Ponadto osoba zazdrosna pochłonięta swoimi niszczącymi uczuciami potrafi bardzo dużo czasu zmarnować, na doszukiwanie się dowodów na zdradę i niewierność swojego partnera. Dlatego tak silny nacisk kładzie się na szczerość między partnerami i wzajemną prawdomówność.

Jak wzbudzić zazdrość?

sxc.hu

Jednak zazdrość ma także swoje drugie oblicze. Umiejętnie wykorzystana, jako sposób na ożywienie związku i relacji między partnerami, sprawia, że zwiększa się ich wzajemne zainteresowanie. Jednak zazdrość ma prawo zaistnieć tylko tam, gdzie między kobietą i mężczyzną rodzi się uczucie dające podstawę do zazdrości.

Bardzo wiele kobiet znudzonych rutyną związku, brakiem zainteresowania ze strony partnera lub nieustannymi kłótniami próbuje zwrócić na siebie większą uwagę swojego mężczyzny. I właśnie w tym celu dopuszczają się wzbudzania zazdrości w partnerze, który stopniowo robiąc się zazdrosny zwiększa swoje zainteresowanie partnerką, zaczyna ją dostrzegać jako kobietę atrakcyjną i wartą uwagi, także, a nawet w szczególności, innych mężczyzn. W tym celu stosują różne sztuczki.

Jedną z nich jest zdecydowanie szczególne dbanie o swój wygląd zewnętrzny i częstsze spędzanie czasu poza domem. Mężczyzna zwracający uwagę na zmianę zachowania i wyglądu swojej partnerki zaczyna zastanawiać się, czy przypadkiem nie spotyka się z innym mężczyzną i nie ma romansu. Budzi to jego niepokój i pomimo braku dowodów, których przecież w tym przypadku na pewno nie znajdzie, sam zaczyna bardziej niż dotąd interesować się ukochaną, spędzać z nią więcej czasu i dbać o nią, aby nie odeszła z innym.

Doskonałym sposobem na wzbudzenie zazdrości w mężczyźnie jest nagła zmiana otoczenia, znajomych i częstsze niż dotąd telefony i spotkania z nimi, szczególnie jeżeli pochodzą od przyjaciół płci męskiej. Wystarczy kilka smsów i telefonów od nowo poznanego kolegi, aby partner oszalał z zazdrości i zwrócił uwagę, że jego partnerka naprawdę jest atrakcyjna i nadal może podobać się mężczyzną.

Innym odważnym, ale już nieco bardziej ryzykownym sposobem na wzbudzenie zazdrości w partnerze jest flirtowanie i spędzanie czasu z innymi mężczyznami. Kobiety robią to jednak szczególnie wtedy, kiedy mają pewność, że widzi to ich partner, w przeciwnym wypadku nie ma to najmniejszego sensu. Jednak w przypadku tego sposobu należy liczyć się z ewentualną ostrą reakcją ze strony partnera i konsekwencjami, które może ze sobą nieść.

Próbowaliście kiedyś wzbudzić w kimś zazdrość? Co robiliście aby to osiągnąć?

OCENA
3.30
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =