Jak zagadać do chłopaka, który mi się podoba?

Miłość    
ocena

Jeżeli bardzo podoba Ci się jakiś chłopak, ale on jest nieco nieśmiały albo Cię nie zauważa, możesz sama przejąć inicjatywę. Jak zagadać do mężczyzny, który wzbudził Twoje zainteresowanie?

Jak zagadać do chłopaka, który mi się podoba?

photoxpress.com

Przypadkowa kolizja. Możesz spróbować zaaranżować sytuację, w której po prostu spiesząc się, „niechcący” wpadniesz na chłopaka, który Cie się podoba. Najlepiej miej przy sobie kilka książek lub czasopism, które nieopatrznie Ci upadną. Chłopak na pewno zaoferuje Ci pomoc w ich podniesieniu, a to będzie okazją do nawiązania rozmowy. Nie zapomnij go przeprosić i się uśmiechnąć. Staraj się zrobić na nim dobre wrażenie. Taka sytuacja może być wstępem do miłej pogawędki. Jeżeli chłopak okaże się chętny do rozmowy, możesz się przedstawić. Dzięki temu będziesz dla niego rozpoznawalna i będziecie sobie mogli mówić „cześć”.

Prośba o pomoc. Jeżeli chłopak, który Ci się podoba, uczęszcza z Tobą na jakieś zajęcia, możesz poprosić go o pomoc w danym przedmiocie. Możesz też wykorzystać sytuację, kiedy chłopak jest tuż obok i udać, że masz problemy ze swoim netbookiem albo rowerem i zapytać, czy on nie zna się na takich sprawach. Mężczyźni dobrze się czują w sytuacjach problemowych, kiedy mogą pokazać swoją inteligencję i umiejętności. Oczywiście, jeśli chłopak Ci pomoże, nie zapomnij o podziękowaniu i wyrażeniu podziwu dla jego imponujących zdolności. Wtedy na pewno u niego zapunktujesz.

Bezpośrednia autoprezentacja. Jeżeli masz odwagę, to po prostu podejdź do chłopaka i się przedstaw. Aby jednak nie było Ci niezręcznie, poczekaj na odpowiednie okoliczności. Dobrą sposobnością jest na przykład prywatka u znajomych, na którą on również będzie zaproszony. Luźna atmosfera sprzyja nawiązywaniu kontaktów i to, że podejdziesz do chłopaka na pewno będzie odebrane przez niego bardzo naturalnie. Oczywiście nie wyjawiaj w pierwszym zdaniu, że on Ci się podoba. Na takie rzeczy przyjdzie określony moment, ale nieco później.

Pomoc przyjaciół. Jeśli sama nie chcesz narażać się na bezpośrednią konfrontację, możesz poprosić o pomoc swoich znajomych. Osoby, które znają obiekt Twoich westchnień, po prostu Cię mu przedstawią. Możecie się na przykład wspólnie wybrać do kina lub na pizzę. Będzie to bardzo naturalna forma zawarcia znajomości i nie musisz się obawiać, że chłopak źle odbierze Twoją osobę. Kiedy już będziesz miała szansę z nim porozmawiać, zapytaj go o jego zainteresowania i uważnie go słuchaj. Skup się na sprowokowaniu chłopaka do mówienia, natomiast mniej opowiadaj o sobie, chyba, że wyczujesz zainteresowanie z jego strony. W ten sposób on poczuje się pewnie w Twoim towarzystwie i będzie szukał go coraz częściej.

Czy nasze rady pomogły? Udało Ci się nawiązać rozmowę? A może masz swoje propozycje i rozwiązania? Podziel się nimi z nami!

OCENA
3.43
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =