Jak zagadać do dziewczyny?

Miłość    
ocena

Jak zagadać do dziewczyny?

photoxpress.com

Skuteczne podrywanie dziewczyny wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Mają z tym kłopoty nawet najbardziej doświadczeni i dojrzali mężczyźni. Jak zagadać do kobiety, żeby na wstępie nie dostać kosza? Niemal każdy osobnik płci męskiej chciałby znać odpowiedź na to pytanie.

W dyskotece, na imprezie. Najlepszą sposobnością na poderwanie dziewczyny jest poproszenie jej na imprezie do tańca. Wspólna zabawa przy muzyce to doskonała sposobność na zagajenie rozmowy. Jest to całkowicie naturalny i jednocześnie spontaniczny sposób na nawiązanie bliższych kontaktów. Po skończonej imprezie zaproponuj dziewczynie, że odprowadzisz ją do domu, a potem zaproś ją do kina czy na spacer.

W sklepie. Inną metodą na zagajenie rozmowy jest sytuacja w sklepie. Jeśli zauważysz, że dziewczyna spędza dłuższy czas na jakimś konkretnym stoisku, na przykład z czekoladkami, możesz podejść i powiedzieć, że są to Twoje ulubione słodycze. W księgarni możesz z kolei zapytać ją o opinię na temat wybranej książki. Potem rozmowa powinna potoczyć się już sama.

Na ulicy. Mistrzowie w sztuce podrywu potrafią umówić się z nieznajomą dziewczyną nawet na ulicy. Dobrą sposobnością jest zapytanie o godzinę lub drogę do jakiegoś miejsca. Możesz również poprosić dziewczynę, by Cię kawałek odprowadziła, a potem w ramach rewanżu zaproponować jej kawę. Możesz również powiedzieć, że nie znasz dobrze danego miasta i szukasz miłej przewodniczki.

W kinie. Świetną okazją do zagadnięcia samotnej dziewczyny daje kino. Możesz już w kolejce po bilet, zapytać ją, na co się wybiera i co sądzi o ostatnim filmie z danego gatunku. Inną metodą jest podejście do dziewczyny tuż po zakończonym seansie. Zadaj jej pytanie, jak jej się podobał film i czy często chodzi do kina.

W szkole. Sposobnością do nawiązania znajomości może być również wspólna nauka. Dowiedz się, czy przygotowała się na egzamin albo który dział z danego przedmiotu najbardziej przypadł jej do gustu. Możesz poprosić ją o listę ciekawych lektur w danym temacie, a nawet zaproponować spotkanie pod pretekstem wspólnej nauki.

A co Waszym zdaniem zwróci uwagę dziewczyny?

UWAGA!
Właściwie każdy sposób zagadnięcia dziewczyny jest dobry, o ile mieści się w ramach obowiązujących zwyczajów. Jeśli chcesz wybrać skuteczną metodę, najważniejsze abyś nie proponował kobiecie randki już w pierwszym zdaniu. Zawsze zaczynaj od tematów ogólnych, a dopiero potem przechodź do meritum.
OCENA
3.25
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =