Jak zakończyć romans z szefem?

Miłość    
ocena

Początek romansu zawsze wiąże się z cudownymi emocjami – świat wydaje się piękny, a my same czujemy się niezwykle atrakcyjne i pożądane. Koniec związku, nawet przelotnego, nie jest już taki wspaniały, a co dopiero, gdy Twoim kochankiem jest szef! Jak zatem mądrze zakończyć romans z przełożonym?

Jak zakończyć romans z szefem?

photoxpress.com

Rozpoznanie terenu. Najważniejszą sprawą w zakończeniu takiego romansu jest dokładne poznanie charakteru szefa. Jeśli jest to bowiem mężczyzna żonaty, który chętnie spotyka się ze swoimi podwładnymi, nie powinno być większego problemu z zakończeniem miłosnych schadzek. Gorzej, jeżeli mamy do czynienia z panem, który naprawdę się zakochał i traktuje romans nie jako przelotny kaprys, ale poważny związek. W takiej sytuacji trzeba zachować najwyższą ostrożność – zerwanie z szefem może ściągnąć na nas poważne konsekwencje włącznie ze zwolnieniem z pracy.

Poważna rozmowa. Można spróbować poważnej rozmowy, w której dokładnie wyjaśnimy przełożonemu, że nie możemy już dłużej kontynuować romansu. Jeżeli szef przyjmie to wyznanie spokojnie i nie będzie próbował wywierać żadnej presji, wszystko powinno się zakończyć bez nieprzyjemnych konsekwencji. Warto jednak wziąć pod uwagę, że praca plus miłość to mieszanka wybuchowa i wyplątanie się z takiej relacji nie jest proste.    

Ty na jego oczach z innym. Czasami żeby uniknąć bezpośredniej konfrontacji, lepiej jest sprowokować sytuację, która może zakończyć się zerwaniem. Na przykład, jeśli szef zobaczy nas w towarzystwie z innym mężczyzną, sam może zdecydować o końcu romansu. Ważne aby tak upozorować całe zdarzenie, żeby sugerowało, iż pomiędzy Tobą a Twoim towarzyszem istnieje jakaś bardzo bliska relacja. Oczywiście i w tym wypadku ryzykujemy, szef może przecież chcieć się zemścić za zdradę.

On w ramionach innej. Jeżeli natomiast mamy informację, że kochanek nie jest nam absolutnie wierny, najlepiej spróbować przyłapać go in flagranti. Można również zaryzykować i z pomocą dobrej przyjaciółki zaaranżować dwuznaczną sytuację, która będzie sugerować złe zamiary szefa, pragnącego romansować z koleżanką. W ten sposób zerwanie romansu będzie wydawać się oczywiste, a kobieta wyjdzie z niego bez podejrzenia o wcześniejszą chęć porzucenia kochanka.

Zmiana pracy. Wyjściem, które również warto rozważyć, jest po prostu rezygnacja z pracy. Jeżeli wiemy, że chcemy rzucisz szefa, najlepiej rozpocząć od intensywnego poszukiwania nowej posady. W ten sposób nie będziemy się czuć przymuszone do kontynuowania romansu.

Czy wdałybyście się w romans z szefem? Wypowiedzcie się w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 4 =